PDA

View Full Version : بکاپ گیری از فقط اطلاعات دیتا بیس

sorena2000
یک شنبه 12 مرداد 1393, 12:15 عصر
من برای برنامه هام قسمت بانکش از دستورات استور پروسیجر استفاده می کنم وقتی از دستور بک آپ استفاده کنم از تمام بانک من یعنی اطلاعات جداول و استورپروسیجر بک آپ می گیره اگه بعد از مدتی که برنامه رو بخوام ارتقاء بدم مثلا فیلدی به جدول اضافه کنم یا اینکه ۱ استور پروسیجر اضافه کنم اگه بکاپ قبل رو به برنامه جدیدم بدم تمام عملیاتی که انجام دادم رو از بین میبره که این یک مشکل برای من . دوستان و استادان عزیز کسی میدونه از چه روشی بکاپ رو بگیرم که این مشکلم حل بشه ؟؟؟

Davidd
یک شنبه 12 مرداد 1393, 13:41 عصر
خب هر تغييري توي ديتابيس انجام ميديد يك بكاپ جديد بگيريد! اگه مشكل حجم زياد بكاپ هست ميتوني از Difrential Back Up استفاده كني تا فقط از تغييرات اتفاق افتاده بعد از Full Back Up بكاپ بگيره.

sorena2000
چهارشنبه 15 مرداد 1393, 01:17 صبح
خب هر تغييري توي ديتابيس انجام ميديد يك بكاپ جديد بگيريد! اگه مشكل حجم زياد بكاپ هست ميتوني از Difrential Back Up استفاده كني تا فقط از تغييرات اتفاق افتاده بعد از Full Back Up بكاپ بگيره.

دوست عزیز چطور بکاپ جدید بگیرم . وقتی برنامه دسته مشتری هست داره باش کار میکنه من اگه برنامه ویرایش شده رو بیارم بذارم روی سیستمش اطلاعاتی که تو زمان ویرایش من انجام داده از بین میره .اگر هم از بکاپ قبلی خودش استفاده کنم تغییراتی که توی ابانک من انجام دادم از بین میره .
سیستم بکاپی مثل نرم افزار حسابداری برلیان می خوام . نمیدونم دیدید چطوری هست یا نه .

Davidd
چهارشنبه 15 مرداد 1393, 08:18 صبح
سیستم بکاپی مثل نرم افزار حسابداری برلیان می خوام . نمیدونم دیدید چطوری هست یا نه .
نه نميدونم. شما هركاري كه در ديتابيس انجام ميديد مثلا اضافه كردن ستون، جدول، sp و هر تنظيماتي يه اسكريپت داره.اگه به صورت ويژوال يه كاري انجام ميديد مثلا اضافه كردن ستون خود Management Studio اسكريپتشو توليد ميكنه و ميتونيد ببينيد. اين اسكريپتارو ميتونيد داخل يه فايل بريزيد و در سيستم مشتري اجرا كنيد.