PDA

View Full Version : سوال: چگونه فایل های بانک اطلاعاتی SQLEXPRESS برنامه asp را در هاست اپلود کنم...

beijani
یک شنبه 12 مرداد 1393, 18:10 عصر
سلام دوستان:لبخندساده:

من به تازگی هاست ویندوز گرفتم و میخواهم فایل های خودم را در سایت آپلود کنم واینکه بانک اطلاعاتی برنامه من SQLEXPRESS هستش.
میخواستم اگه بشود کمکم کنید:تشویق:

aminmousavi
یک شنبه 12 مرداد 1393, 18:30 عصر
سلام ، پنل هاست ات چیه ؟

beijani
یک شنبه 12 مرداد 1393, 18:58 عصر
سلام
من نمایندگی هاست ویندوز گرفتم
ونوع پلسک 11 هستش
Parallels (http://www.parallels.com/) panel

aminmousavi
یک شنبه 12 مرداد 1393, 19:36 عصر
اول باید دیتابیس ات رو ایجاد کنی و بعدش یک بک آپ از SQL رو آپلود میکنی . برای اینکار مراجل زیر رو دنبال کن :

- برو تب Website & Domains
- Database
- دکمه Add New Database
- Database Name : اسم دیتابیسی که روی سیستم ات ساختی ، Type : Microsoft SQL SERVER
- دکمه Add
- توی لیست دیتابیست اضافه میشه روش کلیک کن
- دکمه Add New Database Users
- یک نام کاربری و پسورد دلخواه وارد کن (بعدا باید توی کانکشن استرینگ ازش استفاده کنی)
- دکمه OK
- دوباره برو توی Website & Domains
- Bakup Manager
- دکمه Database Backup Respository
- دکمه Upload Backup File
- از دیتابیس روی سیستم ایت یک بک آپ بگیر (.bak) و آپلود بکنش و بعدش OK

با اینکار ساختار و Data دیتابیس ات آپلود میشه ، اگه تو کانکشن استرینگ مشکل پیدا کردی بگو برات یک نمومه بزارم

beijani
یک شنبه 12 مرداد 1393, 19:43 عصر
ممنونم از راهنمایی

اما زمانی که میخوام بانکم را اتچ کنم (نوع بانکم SQLEXPRESS)این مشکل پیش می یادش

TITLE: Microsoft SQL Server Management Studio
------------------------------

Attach database failed for Server 'OMID-NOTBOOK-PC'. (Microsoft.SqlServer.Smo)

For help, click: http://go.microsoft.com/fwlink?ProdName=Microsoft+SQL+Server&ProdVer=10.50.1600.1+((KJ_RTM).100402-1539+)&EvtSrc=Microsoft.SqlServer.Management.Smo.Exceptio nTemplates.FailedOperationExceptionText&EvtID=Attach+database+Server&LinkId=20476

ADDITIONAL INFORMATION:

An exception occurred while executing a Transact-SQL statement or batch. (Microsoft.SqlServer.ConnectionInfo)

The database 'C:\INETPUB\WWWROOT\HAMKARONLINE\APP_DATA\DBONLINE SHOP_DATA.MDF' cannot be opened because it is version 655. This server supports version 611 and earlier. A downgrade path is not supported.
Could not open new database 'C:\INETPUB\WWWROOT\HAMKARONLINE\APP_DATA\DBONLINE SHOP_DATA.MDF'. CREATE DATABASE is aborted. (Microsoft SQL Server, Error: 948)

For help, click: http://go.microsoft.com/fwlink?ProdName=Microsoft+SQL+Server&EvtSrc=MSSQLServer&EvtID=948&LinkId=20476

BUTTONS:

مشکل چیه؟:اشتباه:

aminmousavi
یک شنبه 12 مرداد 1393, 19:51 عصر
من با Express زیاد کار نکردم اما ممکنه واسه این باشه که ASP داره از بانک ات استفاده میکنه .
از ASP دیتچ کن و Visual رو ببند شاید درست شه .
اگه حل نشد خواستی میتونی فایل sql روت یکجا آپلود کنی من برات .bak رو میفرستم که رو هاست ات آپلود کنی

beijani
یک شنبه 12 مرداد 1393, 20:10 عصر
باز هم نشد.
لطفا ایمیل ات را بده تا بانک را برات ارسال کنم که برام bak بگیری