PDA

View Full Version : سوال: نحو فرستادن اطلاعات دیتابیس اکسس به دیتاسیت

esagraphic
یک شنبه 12 مرداد 1393, 20:23 عصر
سلام دوستان این اولین بارم است که اینجا پست میزارم از پست های همه شما هم خیلی استفاده نمودم
من با vb.net خیلی حرفه ای نیستم من یک نرم افزار ساختم که بعضی اطلاعات را به دیتابیس اکسس ذخیره میکنم حالا میخوام یک ریپورت با کرستال ریپورت تهیه کنم
من دیتاسیت ساختم بعد وقتی به کرستال ریپورت وصلش میکنم هیچی توش نیست اطلاعت من یعنی نوشته های دگری است
حالا چیجوری میشه اطلاعات را به دیتاسیت ذخیره کرد کمی توضیع بدین لطفا

tolid123456789
دوشنبه 13 مرداد 1393, 15:09 عصر
سلام
شما بعد از ساخت ديتابيس بايد يك ديتا ست از همون ديتابيس در vb.net ايجاد كنيد
بعد يك شي جديد كريستال ريپورت ايجاد مي كنيد كه از همون ديتاست خط بالا تغذيه كنه در مراحل ساخت گزارش شما به برنامه ميگيد كه از كدوم فيلدهاي جداول داخل ديتاست مي خوايد استفاده كنيد و در انتها شي كريستال ريپورت ساخته ميشه.
بعد بايد يك شي كريستال ريپورت به فرم اضافه كنيد و گزارش توضيح داده شده در خط بالا رو بهش نسبت بديد و در هنگام لود اين فرم گزارش رو نمايش بديد.
اگر لازم بود بگيد يك مثال بزنم.

esagraphic
سه شنبه 14 مرداد 1393, 16:40 عصر
سلام
شما بعد از ساخت ديتابيس بايد يك ديتا ست از همون ديتابيس در vb.net ايجاد كنيد
بعد يك شي جديد كريستال ريپورت ايجاد مي كنيد كه از همون ديتاست خط بالا تغذيه كنه در مراحل ساخت گزارش شما به برنامه ميگيد كه از كدوم فيلدهاي جداول داخل ديتاست مي خوايد استفاده كنيد و در انتها شي كريستال ريپورت ساخته ميشه.
بعد بايد يك شي كريستال ريپورت به فرم اضافه كنيد و گزارش توضيح داده شده در خط بالا رو بهش نسبت بديد و در هنگام لود اين فرم گزارش رو نمايش بديد.
اگر لازم بود بگيد يك مثال بزنم.

با سلام دوست عزیز تشکر از معلومات تان
اگه میشه لطف کنید یک مثال ساده یا کدام فایل ضمیمه کنید ممنون میشم