PDA

View Full Version : مشکل در بک آپ گیری استفاده از روش بک گیری همزمان با اجرا برنامه

karasdf
دوشنبه 13 مرداد 1393, 11:53 صبح
با سلام من برای پروژه ام برای بک گیری با مشکل زیر روبه رو شدم
لطفا اگر کسی میتونه راهنمایی کنه
121963

systam
دوشنبه 13 مرداد 1393, 16:25 عصر
سلام
به احتمال زیاد بانک روی sql server یا sql express بازه
کانکشن رو close کن بین درست میشه

یا علی

امیر مهرشاد
پنج شنبه 16 مرداد 1393, 20:53 عصر
با سلام من برای پروژه ام برای بک گیری با مشکل زیر روبه رو شدم
لطفا اگر کسی میتونه راهنمایی کنه
121963

پیغام عدم دسترسی میده مشکلت اینه که باید در کامپیوتر هدفتون یوزرشو به عضضویت گروه administrator دربیارید تا از این پیغام خلاص بشید - خبرشو بدید ببینیم مشکلتون حل شده یا نه

karasdf
جمعه 17 مرداد 1393, 10:08 صبح
پیغام عدم دسترسی میده مشکلت اینه که باید در کامپیوتر هدفتون یوزرشو به عضضویت گروه administrator دربیارید تا از این پیغام خلاص بشید - خبرشو بدید ببینیم مشکلتون حل شده یا نه

نه متاسفانه بازم مشکل داره یه ارور دیگه ایی هم دارم اونم اینه که
122087

sandbaad
جمعه 17 مرداد 1393, 17:33 عصر
با سلام
مسیر ذخیره فایلت رو عوض کن.مثلا توو درایو d ذخیره کن به احتمال زیاد مشکل حل میشه

erfan_urchin
جمعه 17 مرداد 1393, 17:45 عصر
دوست عزیز به هیچ وجه شما نمیتونی توی درایو ویندوز (که معمولا درایو C هستش) فایل Backup رو ذخیره کنید یا فایل موردنظر رو از این درایو Restore کنید در اینصورت خطا میده
درایو رو عوض کن

kahe.mehrdad
جمعه 17 مرداد 1393, 18:13 عصر
دوست من، من این سوال را چند روز پیش مطرح کردم. مشکلم دقیقا این نبود ولی همین پیغام را میداد. لطفا فایل بکاپتون را توی مسیر نصب MS SQL SERVER در پوشه backups ذخیره کنید بعد از اونجا restore کنید. برای من مسیرش اینشکلیه :

C:\Program Files\Microsoft SQL Server\MSSQL10.MSSQLSERVER\MSSQL\Backup

karasdf
شنبه 18 مرداد 1393, 10:22 صبح
دوست من، من این سوال را چند روز پیش مطرح کردم. مشکلم دقیقا این نبود ولی همین پیغام را میداد. لطفا فایل بکاپتون را توی مسیر نصب MS SQL SERVER در پوشه backups ذخیره کنید بعد از اونجا restore کنید. برای من مسیرش اینشکلیه :

C:\Program Files\Microsoft SQL Server\MSSQL10.MSSQLSERVER\MSSQL\Backup

اما بازم با اون بازم مواجه هستم درست نشد

kahe.mehrdad
شنبه 18 مرداد 1393, 10:40 صبح
اما بازم با اون بازم مواجه هستم درست نشد
دوست من اگر خیلی اطلاعات بکاپت secret نیست ضمیمه کنید.