PDA

View Full Version : سوال: اجرا نشدن نرم افزار در دیگر سیستم ها

ProWorld
دوشنبه 13 مرداد 1393, 20:46 عصر
سلام وقت بخیر
یه چند وقتی نشستم برنامه مدیریت فست فود نوشتم رو سیستم خودم هم کاملا کار می کنه اما زمانی که نسخه ازمایشی رو سیستم های دیگه اجراش می کنم ارور می ده لطفا دوستان راهنمایی کنید؟
121989

aminmousavi
دوشنبه 13 مرداد 1393, 21:04 عصر
سلام ، با همین error ویندوز سخته کمکی دقیق کردن ، اما احتمال قوی مشکل از framework سیستم نیست .
احتمال میدم از دیتابیس شما باشه ، ببینید صفحه اول برنامه از چه کد هایی استفاده کردید قسمت هایی که مشکوکین رو توی try catch بندازین تا معلوم شه خطا از چیه .

ProWorld
دوشنبه 13 مرداد 1393, 21:15 عصر
سلام ممنون aminmousavi (http://barnamenevis.org/member.php?338620-aminmousavi)
تو صفخه اول برنامه فقط یه سری تابع تعریف کردم که هیچ کدومشون در زمان لود فرم اجرانمیشن و از تابع فرم لود هم استفاده نکردم فقط چند تا تغییر ساده به شرح زیر تو فایل پروگرم برنامه دادم که خب قبلا هم تو برنامه هام ازشون استفاده می کردم اما مشکلی نداشت.....
121991

aminmousavi
دوشنبه 13 مرداد 1393, 21:26 عصر
:متفکر: بنظرم رفرنس هاتونم چک کنین مخصوصا اگه از کامپوننت خاصی استفاده کردید .
CPU Platform تونم چک کنین که اگه ویندوزتون 64 یا 32 هست متناسب با اون کامپایل کرده باشین برنامه رو (بعید میدونم اما از این باشه)
اگرهم باز نشد بهتره Program.cs دیفالت C# هم تست کنین .

امیدوارم درست شه

ProWorld
دوشنبه 13 مرداد 1393, 21:35 عصر
من از کامپوننت های DEV استفاده کردم چطور مطمعا شم رفرنس هاش اد شدن یانه یعنی چه رفرنس های با چه نامی باد تو پروژم اد بشن؟

ProWorld
دوشنبه 13 مرداد 1393, 21:39 عصر
واقعا ممنون و سپاس گذار از راهنمایی های بی دریغتون....
بله مشکل از رفرنس کامپوننت dev بود که به پروژه اضافه شده بود اما خاصیت copy local فعال نبود برای همین فقط رو سیستم خودم که نسخه کامل کامپوننتو نصب کردم برنامه اجرا می شد.....:قلب::قلب::قلب:
بازم ممنون که این مشکلو که 5 روز دارم با هاش سرو کله می زنم در 5 دقیقه حل کردین...
یعنی به هرچی فکر کردم جز این dev کرک شده (دی:) )....

aminmousavi
دوشنبه 13 مرداد 1393, 22:07 عصر
واقعا ممنون و سپاس گذار از راهنمایی های بی دریغتون....
بله مشکل از رفرنس کامپوننت dev بود که به پروژه اضافه شده بود اما خاصیت copy local فعال نبود برای همین فقط رو سیستم خودم که نسخه کامل کامپوننتو نصب کردم برنامه اجرا می شد.....:قلب::قلب::قلب:
بازم ممنون که این مشکلو که 5 روز دارم با هاش سرو کله می زنم در 5 دقیقه حل کردین...
یعنی به هرچی فکر کردم جز این dev کرک شده (دی:) )....

اختیار دارین ، خوشحالم تونستم یادآوری کوچیکی کنم که مشکلتون رفع شه :قلب:

sobaisobai
جمعه 07 شهریور 1393, 17:44 عصر
سلام منم همین مشکل رو دارم
رفرنس ها رو هم ادد کردم اما بازم تو سیستم های دیگه خطا میده
مشکل چی میتونه باشه؟