PDA

View Full Version : قیمت گزاری بر روی سایت

S.ahmad.mirzai
چهارشنبه 15 مرداد 1393, 15:22 عصر
با سلام خدمت دوستان
ممنوم می شم به لینک زیر نگاهی بندازین و قیمتی رو که به نظرتون ارزش داره برام بگین
مرسی
http://www.safecode.somee.com

aminmousavi
چهارشنبه 15 مرداد 1393, 15:43 عصر
سلام دوست عزیز .
نه از لحاظ طراحی و نه از لحاظ کدنویسی سایت جالبی نیست ، یک سایت زیر معمولی . اگه کسی براش اختصاصی طراحی کرده و پنل اختصاصی داره نهایتا 1میلیون تومان (به نظر بنده البته ، شاید بقیه دوستان نظر دیگری داشته باشن)

S.ahmad.mirzai
چهارشنبه 15 مرداد 1393, 15:50 عصر
ممنون از نظرتون
از منظر کدنویسیش از چه لحاظ ضعیفه؟
:چشمک:

aminmousavi
چهارشنبه 15 مرداد 1393, 16:36 عصر
با یک نگاه سطحی مشکلات زیر رو آدم میبینه :

- Friendly URL نیست .
- تا اونجایی که من دیدم n تا صفحه .aspx ساخته که همشون ساختار مشابهی دارن (همه صفحه ها تک صفحه ای هستند فقط مقادیر ادیتور توشون لود میشن) ، هیچ برنامه نویسی که مقداری تجربه داشته باشه همچین کاری نمیکنه !
- خیلی سایت استاتیک و غیر و انعطاف پذیره ، اپراتور سایت رو محدود میکنه فقط روی همون چند صفحه .aspx که تعدادشون هم کم نیست :لبخند: ! با اون ادیتور اطلاعات وارد کنه ، نه میتونه صفحه جدیدی درج کنه نه منو جدیدی و ...

sadegh.te
چهارشنبه 15 مرداد 1393, 18:54 عصر
به نظر من 1 تومان خیلی زیاده این سایت در 450 بیشتر نمیشه روش قیمت گذاشت.

samira1374
چهارشنبه 15 مرداد 1393, 19:37 عصر
سایت خیلی ساده ایه.مث 1 مقاله ست تمام صفحاتش!دوست عزیز یکم کدنویسی کار کن.
به نظر من 400 یا 500خوبه

ahmad156
چهارشنبه 15 مرداد 1393, 21:40 عصر
البته اسم سایت گذاشتن روی این یه خرده اجحاف در حق نام سایت هست:لبخندساده:
کلاً اگر شما منو و اسلایدرش رو در نظر نگیرین چیزی ازش نمیمونه.

mortezagt
شنبه 18 مرداد 1393, 07:54 صبح
1 میلیون !!!!!!!:عصبانی++:
50 تومن با 2 تا آدامس خرسی

برادر اسم طراحی شما باعث نابود شدن اسم شرکت شده
طراحی باید با نوع فعالیت شرکت همخوانی داشته باشه

اسم شرکت شما پیام آوران علم هستش
اگر کسی سایت رو ببینه میگه چه شرکت علمی هست که سایتش اینطوری طراحی کرده

بدت نیاد
باید خوشحال باشی که اینطوری گفتم
بیشتر روش کار کن حتما موفق میشی
برو توی سایتهای دیگه که فعالیت مشابهی دارن
ازشون ایده بگیر و سایتت رو بساز

royal93
سه شنبه 21 مرداد 1393, 12:52 عصر
ما و شما میدونیم که این سایت چقدر ساده است و قیمتی نداره . اون بنده خدایی که سفارشش رو داده فک میکنه طرف شق القمر کرده حتی دو میلیونم حاضره بده . چون چیزی سر در نمیاره از پشت صحنه

S.ahmad.mirzai
سه شنبه 21 مرداد 1393, 13:50 عصر
خدایش 4 سایت اول که جستجو کردم(صفحه اول گوگل) اینا بودن1 :)
http://scholarship.saorg.ir/%D9%85%D9%88%D8%B3%D8%B3%D8%A7%D8%AA-%D8%A7%D8%B9%D8%B2%D8%A7%D9%85/%D9%85%D9%88%D8%B3%D8%B3%D8%A7%D8%AA-%D9%85%D8%AC%D8%A7%D8%B2-%D8%A7%D8%B9%D8%B2%D8%A7%D9%85-%D8%AF%D8%A7%D9%86%D8%B4%D8%AC%D9%88-%D8%A8%D9%87-%D8%AE%D8%A7%D8%B1%D8%AC

http://modat.ir/

http://www.rdss.ir/

http://www.unp.ir/apply/

اگه به نظرم با دلیل می گفتین کجاش ایراد داره این جوری بهتر بود و می تونستم برطرفش کنم نه این که توهین کنید.
این سایت شاید از لحاظ امکانات ضعیف باشه(اونم به دلیل درخواست صاحب شرکت و 2هفته ای بودن زمان طراحی) ولی اگه می تونستین یه ایراد امنیتی پیدا می کردین
حالا یه پروژه که یه نفره انجام شه فک نکنم از این بهتر در بیاد. بازم از دوستان خوبم ممنونم :چشمک:

CsharpNevisi
سه شنبه 21 مرداد 1393, 14:56 عصر
میتونی بیشتر رو کارات کار کنی و خلاقیت بیشتری خرج کنی ... !!!
رزومه خودت بهتر میشه ... !!!
برای کارت ارزش قائل شد ... !!!

حالا یه پروژه که یه نفره انجام شه فک نکنم از این بهتر در بیاد
www.wenda.ir (http://www.wenda.ir)
www.wenda.ir/ali/index.html (http://www.wenda.ir/ali/index.html)
تو سایت ویندا ثبت نام کن و به این ادرس برو و پرتال مشتریان رو ببین (www.wenda.ir/login.aspx (http://www.wenda.ir/login.aspx))
mezonpariya.com (http://www.wenda.ir/login.aspx)
و سامانه گفتگو آنلاین ویندا که کلا با جی کوئری طراحی شده ... !!!! (آدرس : http://www.support.wenda.ir/)
این چندتا از سایتاییه که خودم تنهایی طراحی کردم ... !!!! ... کاملا حرف شمارو نقض میکنه چون از سایتی که شما طراحی کردین بهترن ... !!!

mortezagt
سه شنبه 21 مرداد 1393, 18:57 عصر
خدایش 4 سایت اول که جستجو کردم(صفحه اول گوگل) اینا بودن1 :)

این سایت شاید از لحاظ امکانات ضعیف باشه(اونم به دلیل درخواست صاحب شرکت و 2هفته ای بودن زمان طراحی) ولی اگه می تونستین یه ایراد امنیتی پیدا می کردین
حالا یه پروژه که یه نفره انجام شه فک نکنم از این بهتر در بیاد. بازم از دوستان خوبم ممنونم :چشمک:

یک نفره !
داداش من تکی دارم یه بازی انلاین رو طراحی میکنم
نه تیمی دارم و نه دستیار
تک و تنها

این دلیل نمیشه که عزیز من

شما میگی ایراد امنیتی برات پیدا کنیم ؟
مگه چه چیز خاص و مهمی توی این سایت هست که نیاز به امنیت داشته ؟
من که چیزی ندیدم
هکر میخواد چی رو هک کنه ؟

شما باید خوشحال باشی که اینطوری نظر میدم
وگرنه اگر بگم خوبه ، همیشه در همین حد باقی میمونی

ولی با این طرز بیان من، مطمعنا شما سعی میکنی بهترش کنی و این یه امتیازه برای شما

ولی اینطور که دوستمون در پست شماره 9 فرمودن کاملا صحیح هستش
بیشتر تلاش کن
برو توی سایتهای دیگه بگرد و ایده بگیر

mortezagt
سه شنبه 21 مرداد 1393, 19:01 عصر
سلام دوست عزیز .
نه از لحاظ طراحی و نه از لحاظ کدنویسی سایت جالبی نیست ، یک سایت زیر معمولی . اگه کسی براش اختصاصی طراحی کرده و پنل اختصاصی داره نهایتا 1میلیون تومان (به نظر بنده البته ، شاید بقیه دوستان نظر دیگری داشته باشن)

برادر موسوی :
معیار سنجش قیمت شما چی بوده ؟:متعجب:
بر چه اساس قیمت رو محاسبه کردی ؟:متفکر:

اگه مملکت رو بدن دست شما، مطمعنا تورم میره بالای 80 درصد :قهقهه:

aminmousavi
سه شنبه 21 مرداد 1393, 19:38 عصر
آفرین به شما دوست عزیزم مرتضی جان .
که مارا متوجه کردی چه میزان سطح دانایی و اصول اخلاقیتون بالا هست ! الحق که یک خبره تمام عیار هستید .
به جای تحقیر فردی که به دنبال رفع مشکلات و بالا بردن دانش فردی خود هست ، اگر شما دانایی به دانش بنده خدا اضافه کن ، نه اینکه براش از خودتان موعظه کنید !
در خصوص قیمت بنده هم ، پس شاکر باش که مملکت دست من نیست دوست عزیز

همیشه سلامت و خوش باشی

rezaei_y
چهارشنبه 22 مرداد 1393, 10:27 صبح
با سلام به همه دوستان

طوری صحبت می کنید که همگی از روز اول برنامه نویس های حرفه ای بودین
بالاخره آدم از یه جایی شروع میکنه قرار نیست با همون کار اول یه کار حرفه ای ارائه بده
به جای این همه مسخره کردن بیاید راهنمایشون کنید که مثلا اگه این کار رو انجام میدادی بهتر نبود نه اینکه طوری برجک آدمو بزنید که ...

S.ahmad.mirzai
چهارشنبه 22 مرداد 1393, 21:20 عصر
شما میگی ایراد امنیتی برات پیدا کنیم ؟
مگه چه چیز خاص و مهمی توی این سایت هست که نیاز به امنیت داشته ؟
من که چیزی ندیدم
هکر میخواد چی رو هک کنه ؟

ببخشین من زیاد به هک هم وارد نیستم میشه یه چند مورد از بخش های که هکر می تونه وارد بشه ولی من استفاده نکردم! :افسرده:
بخش های زیادی داره من برات نام می برم
1-SQl Injection
2-robot برای حدس پسورد ورود ادمین به مدیریت
3-پسورد هش شده
4-حمله Xss که جلوی تگ ها رو گرفتم
5- هیچ اروری سایت نشون نمیده

دوست خوبم می تونی با ادبیات بهتری پست بزاری:تشویق:

mortezagt
چهارشنبه 22 مرداد 1393, 23:59 عصر
من دوره اول دبیرستان که بودم یه دبیر داشتم که اینطوری درس یاد میداد
بر خلاف دبیرهای دیگه که خیلی عادی به ما درس یاد میدادن، خیلی بهتر درس رو یاد میگرفتیم
میدونی چرا ؟
چونکه میخواستیم دیگه اون دبیر بهانه ای از درس های من نگیره تا بخواد اینطوری باهام حرف بزنه
برای همین خیلی بیشتر تلاش میکردم که درسها رو یاد بگیرم
این یه موضوع کلیدی هستش اگر به عمق حرف من فکر کنیم و فقط ظاهر حرفها رو نگاه نکنیم.
----------------
خلاصه این شد یه نکته کلیدی. برای همین سالهای 2 و 3 دبیرستانم رو تلاش کردم که توی کلاس دبیرهای بد اخلاق باشم
---------------
من حاضرم شرط ببندم که این دوست خوبمون بعد از حرف من ، کلی روی سایتش کار کرده و تغییرات انجام داده و بهترش کرده .
اما اگه منم میگفتم خیلی عالیه همین خوبه، دیگه تلاش برای بهتر شدن سایت نمیکرد یا حداقل خیلی تلاش نمیکرد .
درست نمیگم آقا داداش ؟

حالا در مورد آقای موسوی .
برادر عزیز من در تاریخ 1387 عضو این سایت شدم و همیشه هم حضور داشتم
نگاهی به تعداد پست های من بنداز .

تا این جا رو داشته باش چون آخر همین پیام میخوام منظورم بابت این چیزا رو بهت بگم ..

میخوام بهت این رو بگم
زمانی که میخوای به سوال کسی جواب بدی، باید از جوابت مطمعن باشی نه اینکه همینطوری از خودت در بیاری
شاید از نظر شما مشکلی پیش نیاد، ولی همین کار شما میتونی باعث خراب شدن قیمت کارها بشه
کارفرمای این دوستمون اگر قیمتی که شما گفتی رو بشنوه ، ممکنه دیگه هیچ وقت به فکر طراحی سایت نیافته و این رو به دوستان دیگه خودش هم بگه
کم کم بین همه پر میشه و برنامه نویس ها باید برن کارگری کنن .
قطعا اگر قیمت درست رو بدید ، حتما استقبال میشه و کارفرما هم به دیگر دوستانش پیشنهاد میده .

--------------------------------------------------------------------------

حالا در مورد تاریخ عضویت و این چیزا ....
من توی این مدت 5 تا 6 سال 165 تا پست دادم که اگر بخوام حساب کنم حدود 90 تا از پستها پاسخ به مشکلات بوده
توی این همه سال من از هر چیزی که مطمعن باشم پاسخ میدم و همینطوری چیزی نمیگم .
یا نباید چیزی گفت یا اگر میگی قبلش تحقیق کن

من نگفتم که استادم و خبره هستم
بر عکس من در حد معمولی هستم و میدونم قیمتی که شما دادی کاملا اشتباه بود.
پس خواهش میکنم بیشتر در مورد قیمتها تحقیق کنی
باور کن این قیمت ها باعث خراب شدن بازار برنامه نویس ها میشه

برادر احمد، داداش برو توی سایت های مشابه یه گشتی بزن
از چیزهایی که خوشت میاد الگو برداری کن و در آخر گلچین کن و بچین کنار هم
اصلا هم به خودت نگو که یک نفره نمیشه کار بزرگ انجام داد . خودت رو گول نزن

کلام آخر :
اگر زدم تو برجک کسی من عذرخواهی میکنم
اصلا همچین قصدی نداشتم
فقط چون قیمت ها رو که دیدم، برق از سرم پرید

aminmousavi
پنج شنبه 23 مرداد 1393, 00:36 صبح
دوست عزیز بنده اگر قیمتی دادم ، قیمتی دادم که باهاش کار میگیرم و کار انجام میدم
اگر هم با قیمت بنده مشکل دارید که فکر میکنید بالا گفتم ، خوب خوبه که ! چرا بد باشه بازار رقابتی میشه ، اگه کار رو امثال من نتونن بگیرین ، خوب از چرخه میریم کنار .

در ضمن شایان ذکر بگم خیلی از دوستان که قیمت پایین میدن (منظور شما نیستی مرتضی جان ، کلی دارم میگم ) کاراشون کیفیت پایینی داره + پشتیبانی در حد صفر !
قیمتی که میدین در حدی باشه که 1 سال بتونین مشتری رو ساپورت کنین ، اگر سوال داره یا مشکلی داره رفع اش کنین .

Binazir Gharibi
پنج شنبه 23 مرداد 1393, 00:46 صبح
سلام
من هم با نظر آقا مرتضی موافقم

قیمت های تخیلی باعث خراب شدن بازار میشه
بهتره بازار رقابتی رو بزارید کنار و انصاف رو رعایت کنید
قیمت ها باید منصفانه باشه
این سایتی که من دیدم 150 ارزش داره

داداش احمد همونطور که مرتضی گفت برو توی سایت های دیگه بگرد و ایده بگیر

Binazir Gharibi
پنج شنبه 23 مرداد 1393, 00:49 صبح
ولی از همه اینها اگر بگذریم، آقا مرتضی این تورم 80 درصد رو خوب اومدی :قهقهه:
حالا شما بگو چطوری حساب کردی که شده 80 درصد ؟
معیار شما چی بوده ؟:لبخند:

sun2rise
پنج شنبه 23 مرداد 1393, 01:31 صبح
اگه اونطوری که گفته بودید یعنی دو هفته فقط روی این پروژه وقت گذاشته باشید به نظر من اونطوری که دوستان گفتن همچین بد هم نیست گرچه روی سایت نوشته نسخه آزمایشی
فقط چرا از مسترپیج استفاده نکردین اگه از مسترپیج استفاده میکردین سرعت کارتون چند برابر میشد و حتی کیفیت سایتتون هم بالاتر می رفت اینطوری وقت بیشتری داشتین تا به اجزای دیگه سایت بپردازید
بازم مهم این که به چشم مشتری خوب بیاد من و دوستان زیاد مهم نیستیم

elahe471
پنج شنبه 23 مرداد 1393, 20:49 عصر
از نظر طراحی :

فونت های منو خوب نیست ، Tahoma رو هیچوقت نباید با این سایز استفاده کرد
توی زیر منو Border-bottom لینک ها رفته تو هم راه حل هم اینه ستون اولی که جا داره یه کم Width رو کم کنید و به ستون ها یه Margin-left بدین
باکس سرچ یه Padding-right میخواد که متن رو آیکون سرچ نیاد
یه فکری هم واسه Background سایت کنید یه ذره بهش برسید سایتتون از این رو به اون رو میشه :چشمک:

برنامه نویسی :

اساسی ترین مشکل که یکی از دوستان هم گفتن اینه که برای هر صفحه یه Page asp ساختید ، صفحات همه یک شکل هستند از Querystring استفاده میکردین از دیتابیس متن ها رو میخوندین از اون بهتر با url routing هم شکل و شمایل آدرس ها رو درست میکردین برای Seo هم خیلی خوبه
سایت انگار استاتیک هست
برای قسمت لیست دوره ها ، صفحه خیلی زیاد اسکرول میخوره یا از آکاردئون استفاده کنید دونه دونه با کلیک جدول ها نمایش داده بشه
یا اول عناوین کل دوره ها رو تو یه صفحه نشون بدین با کلیک روی عنوان جدول اون رو تو یه صفحه دیگه با Querystring واکشی کنید

قیمت هم به نظرم 500 خوبه این چند تا اشکال رو نداشت 700 تا 750
به دوستانی هم که قیمت خیلی پایین میدن واسه پروژه هاشون میگم چرا همه صنف ها از نظر ارائه خدمات اینقدر تغییر قیمت داشتن ولی ما از چندین سال پیش تا حالا تو همون قیمت ها موندیم ؟
البته اینم قبول دارم اول باید نمونه کارهای خوب داشت تا تونست قیمت خوبم درخواست کرد...

S.ahmad.mirzai
جمعه 24 مرداد 1393, 20:32 عصر
ممنونم از همه دوستان که منو راهنمایی کردن
قیمت پایین که دوستان می دن مثلا در حد 200-500 این قیمت واسه پروژه دانشجویی مناسبه نه واسه کاربرد های تجاری!
این کاربرد های تجاربی بیش از حد پشتیبانی می خواد و با این قیمت ها به نظرم اصلا ارزش وقت گذاشتن نداره
قیمت های که شرکت ها با عقد قرارداد طراحی سایت انجام می دن حداقل حداقلش 500 تومنه

برای گرفتن ایده هم از این سایت ایده گرفتم
http://www.systemgroup.net/

درسته این سایت فوق العاده طراحی شده اما منم سعی کردم تا حد ممکن شبیه هش در بیارم ولی نه کامل مثل اون در بیاد

من خودم هک و امنیت کار کردم و حتی در سایت آشیانه هم برای هک سایت هام پست گذاشتم اما تا حالا نتونستن هک کنن و گفتن امنیتش بالاست
از منظر گرافیک من واقعا بد سلیقه هستم و هر چه راجب طراحی و گرافیکش بگین قبول دارم
و راجب دینامیک بودنش قبول دارم خیلی دینامیک نیست چون که کاربر قادر به تعریف منو یا زیر منو یا صفحه جدیدی نیست

راجب پست دوستمون که گفتن مسترپیج این سایت یه دونه مستر پیج داره
راجب لیست دوره ها هم من نمی دونستم که قراره این همه دروس اضافه شه و این مطلب رو قبول دارم
بازم ممنون:چشمک:

S.ahmad.mirzai
جمعه 24 مرداد 1393, 21:02 عصر
سلام
قیمت های تخیلی باعث خراب شدن بازار میشه
بهتره بازار رقابتی رو بزارید کنار و انصاف رو رعایت کنید
قیمت ها باید منصفانه باشه
این سایتی که من دیدم 150 ارزش داره

ممنون از نظرتون.:متفکر:
ولی بازم از آدامس خرسی خیلی بهتره:خجالت: