PDA

View Full Version : وقتی توی سایتهای پربازدید تبلیغ می دید بصورت متوسط چند سفارش کار دریافت می کنید؟

i-php-i
چهارشنبه 15 مرداد 1393, 17:23 عصر
برای طراحی وب سایت توی بعضی از سایتهای پربازدید تبلیغ دادم ولی مشتری نداشتم و اکثر مشتریهام رو مشتریهای قدیمیم برام می فرستن. لطفا بگید که وقتی توی سایتهای پربازدید تبلیغ می دید بصورت متوسط چند سفارش کار دریافت می کنید؟

numberone1
چهارشنبه 15 مرداد 1393, 18:24 عصر
سلام
تو کدوم سایت ها شما تبلیغ دادی؟ میشه اسم و لینک چندتاشونو بدی؟

فرزند کوروش
چهارشنبه 15 مرداد 1393, 19:45 عصر
فقط تبلیغات تو گوگل ما خیلی خوب جواب گرفتیم

Mohammadsgh
چهارشنبه 15 مرداد 1393, 20:56 عصر
بعضی ها پیشنهاد دادن تو روزنامه همشهری آگهی بدم.نمیدونم چی بگم؟

i-php-i
چهارشنبه 15 مرداد 1393, 21:30 عصر
بغیر از برنامه نویس که همه سایت ساز هستن! تقریبا توی همه انجمنهای زیر 1000 تبلیغ دادم ولی هیچ نتیجه ای نداشته برام! بنظرم اگر پول رو بریزیم دور بهتر از اینه که بریزیم به حساب یه مشت آدم**** ولی توی روزنامه ها هربار تبلیغ دادم حداقل یه مشتری داشتم اما اونا هم چون دفتر درست حسابی نداشتم کار بهم ندادن! درکل تنها راهی که مشتری بدست می یاد یکی گوگله یکی هم مشتریهای قبلی بغیر از این جواب درستی نگرفتم!

saeed-71
چهارشنبه 15 مرداد 1393, 22:13 عصر
شما اگه یه سایت خوب واسه خودت و چنتا نمونه کار حرفه ای داشته باشی و تبلیغ کنی جواب میگیری.وگرنه هر چی تبلیغ کنی بی فایدست

i-php-i
پنج شنبه 16 مرداد 1393, 00:24 صبح
همین الان هم همه مشتریهایی که دارم از کارهایی که قبلا انجام دادم هستن. تبلیغات توی بعضی از این سایتهای به چند دلیل به نتیجه نمی رسه. اول اینکه مدیر این سایتها آمار دوروغ می دن به مردم. دوم پول رو که گرفتن تبلغیات خودشون رو بیشتر نمایش می دن و تبلیغات افراد دیگه یا رقبای خودشون رو خیلی کم نمایش می دن. خلاصه شما رو نمی دونم ولی من توی این جماعت فقط آدم چشم تنگ و حسود دیدم!

مهرداد سیف زاده
پنج شنبه 16 مرداد 1393, 07:21 صبح
همین الان هم همه مشتریهایی که دارم از کارهایی که قبلا انجام دادم هستن. تبلیغات توی بعضی از این سایتهای به چند دلیل به نتیجه نمی رسه. اول اینکه مدیر این سایتها آمار دوروغ می دن به مردم. دوم پول رو که گرفتن تبلغیات خودشون رو بیشتر نمایش می دن و تبلیغات افراد دیگه یا رقبای خودشون رو خیلی کم نمایش می دن. خلاصه شما رو نمی دونم ولی من توی این جماعت فقط آدم چشم تنگ و حسود دیدم!

در این بین تبلیغات کاذب هم هست. مثلا سایتی که برای دانلود فیلم و آهنگ هست که دیگه به درد تبلیغ طراحی سایت نمیخوره چون مشتری شما باید یک مدیر یا صاحب یک کسب و کار باشه که به فکر توسعه و نمایش کسب و کار خودش روی اینترنت هست، چیزی که در این گونه سایتها این چنین بازدیدکنندگانی خیلی کم هست
گوگل خوبه چون طرف توی حرفه خودش داره توی وب جستجو میکنه یا اصلا شاید میخواد خودش دست به کار بشه و یه سایت برای کسب و کارش طراحی کنه با اولین جستجوی کلمه راه اندازی سایت امکان نمایش تبلیغ شما بالاست حالا اگر نمونه کار هم توی ساییتون گذاشته باشید که عالیه و صد در صد شما مشتری های خوبی میگیرید
بعدش هم این خیلی خوبه که از طرف مشتری های قدیمی دارید کار میگیرد پس نشون میده حسن انجام دارید و مشتری های همه راضی هستن و برای آینده شغلی و پیشرفت میتونه بزرگترین سرمایه باشه حتی بالاتر از تبلیغات چون شاید با تبلیغات مشتری های جدید بگیرید ولی اگر یه مشتری از طریق مشتری قبلی معرفی بشه یعنی یک شبکه راضی از مشتریان و کسب بالاترین درآمد
در کل تبیغات کاذب رو باید شناخت و منبع هدف رو پیدا کنید حتی یک تبلیغ هدف با پنج برابر هزینه بهتر از یک تبلیغ کاذب هست

Mohammadsgh
پنج شنبه 16 مرداد 1393, 18:08 عصر
الان خیلی از سایت ها با پارتی بازی کار میگیری.ولی آگهی تو گوگل و سئوی خوب میتونه موثر باشه.شاید پیامک زدن هم بتونه کمک کنه:لبخندساده:

i-php-i
جمعه 17 مرداد 1393, 00:11 صبح
مشکل کم کاری یا تبلیغات کاذب نیست، مشکل اینه که طرف 100 تا 150 برای تبلیغ توی سایتش می گیره ولی آگهی ها رو هرطور دلش بخواد نمایش می ده که بازم آگهی های خودش نمایش داده بشن یا انقدر آگهی گرفته که بازدید کمتری به همه آگهی دهنده ها می رسه! تبلیغات توی گوگل که دیگه نمی شه انجام داد اونایی هم که توی گوگل تبلیغ می دن معمولا یه شماره از خودشون توی قرار می دن و انتظار ندارن کسی وارد سایتشون بشه. برای سئو هم حوصله و وقت کافی می خواد. معمولا پول تبلیغات می دن که باعث رونق کسب و کارها بشه ولی توی کاسبی ما اینطوری نیست!

m-amin
جمعه 17 مرداد 1393, 02:21 صبح
من هم قبلا همچین کاری برای خدمات دیگه کردم مشکل از طراحی سایت نیست اینترنت ایران بی بخاره کاریش هم نمیشه کرد.