PDA

View Full Version : مشکل در نصب انجمن و آپلود سنتر و ...

omidparkour
پنج شنبه 16 مرداد 1393, 13:08 عصر
سلام
آقا من یه هاست گرفتم که خود سایت رو میخوام روش قرار بدم و یه هاست دانلود هم گرفتم و وصل کردم به یه ساب دامین از دامین اصلیم
بعد حالا مشکل اینجاست که یکی از دوستام میگفت یه برای اینکه انجمن و آپلود سنتر و ... نصب کنی چون داخل آپلود سنتر فایل آپلود میشه همچنین در انجمن باید فایل هایی که آپلود میشه در هاست دانلودت قرار بگیره بعد من میخوام انجمن رو روی هاست معمولیم نصب کنم گفت برای اینکار باید یه کارایی بکنی(یه تنظیماتی باید انجام داد (فکر کنم توی Sql گفت باید انجام بدم تغییرات رو))
حالا دقیق نمیدونم باید چیکنم
آیا شما میدونید؟؟
لطفا اگر میدونید کمک کنید
ممنون
:قلب::قلب:

vimax23
پنج شنبه 16 مرداد 1393, 14:34 عصر
سلام
آقا من یه هاست گرفتم که خود سایت رو میخوام روش قرار بدم و یه هاست دانلود هم گرفتم و وصل کردم به یه ساب دامین از دامین اصلیم
بعد حالا مشکل اینجاست که یکی از دوستام میگفت یه برای اینکه انجمن و آپلود سنتر و ... نصب کنی چون داخل آپلود سنتر فایل آپلود میشه همچنین در انجمن باید فایل هایی که آپلود میشه در هاست دانلودت قرار بگیره بعد من میخوام انجمن رو روی هاست معمولیم نصب کنم گفت برای اینکار باید یه کارایی بکنی(یه تنظیماتی باید انجام داد (فکر کنم توی Sql گفت باید انجام بدم تغییرات رو))
حالا دقیق نمیدونم باید چیکنم
آیا شما میدونید؟؟
لطفا اگر میدونید کمک کنید
ممنون
:قلب::قلب:

یعنی اینطوری؟
x.com
میشه فورومت و
subdomain.x.com
میخوایی آپلود سنترت بشه؟
یا برعکس؟

omidparkour
پنج شنبه 16 مرداد 1393, 16:09 عصر
نه بابا ساب دامین که بلدم بسازم بابا
نگاه کنید الان یه ساب دامین دارم به نام dl که هاستش هاست دانلود هست و دامنه ی اصلی من هم هاستش یه هاست دیگه هست
اون رفیقم میگفت برای اینکه تو انجمن رو توی هاست معمولی نصب میکنی و میخوای آپلود هایی که تو انجمن میشه بیاد توی هاست دانلودت یه کارایی باید به کنی که اون یه کارا نمیدونم چیه
بهم یه چیزایی گفتا اما متوجه نشدم و یادم رفت