PDA

View Full Version : سوال: انتقال پروژه ای که با جاوا نوشته ام ، چجوری؟!

Amin1991-2012
جمعه 17 مرداد 1393, 03:38 صبح
سلام دوستان

نمیخواستم یه تاپیک جدا باز کنم وگفتم سوالمو اینجا بپرسم.

من یه پروژه واسه مغازه بابام نوشتمو تقریبا حسابداری ماننده!!! این پروژه رو با نت بینز و با پایگاه داده SQL Server نوشتم.الان کارم تموم شده.میخوام پروژمو ببرم مغازه و اونجا نصب کنم.چجوری باید بایت کدجاوا و پایگاه دادمو انتقال بدم؟راهی هست که نیاز نباشه تا SQL Server رو روی کامپیوتر مغازه نصب کنم؟کلا الان چجوری باید پروژه و دیتا بیسمو انتقال بدم؟! اولین پروژمه ها، دعوام نکنین!!!!

Amin1991-2012
جمعه 17 مرداد 1393, 22:18 عصر
کسی نیست جواب منو بده!!! ینی هیشکی بلد نیس؟!!راسی اینم بگم که برنامم از سه تا پکیج تشکیل شده.دوستای گلم اگه بلدین کمکم کنین.این برنامه رو با این پایگاه داده چجوری منتقل کنم؟:گریه:

Amin1991-2012
دوشنبه 20 مرداد 1393, 21:29 عصر
کسی نیست .... ؟؟؟؟؟

محمد فدوی
دوشنبه 20 مرداد 1393, 21:34 عصر
پروژه ت رو توی یه فایل jar. قرار بده تا بتونی راحت و تمیز اجراش کنی اونجا! حالا برای اجرای برنامه ت توی سیستم مقصد باید:
۱. JRE نصب داشته باشی
۲. Microsoft SQL Server نصب داشته باشی (نسخه کاربر)
۳. دستور زیر رو مثلا توی Command Prompt اجرا کنی. یا یه Shortcut بسازی که این کار رو بکنه (البته باید JRE رو توی متغیر محیطی قرار داده باشی):

java -jar "D:\Path\To\App\app.jar"

این کل کاریه که باید انجام شه! حالا اگه دوست داری یه برنامه Installer هم بساز که این کارا رو بصورت خودکار انجام بده. دیگه اضافه کردن توی Start و ........ خورده کاریه که یکم تلاش کنی انجامش میدی.
یه سرچم تو نت بزن!

موفق باشی.

mr.dp+
سه شنبه 21 مرداد 1393, 13:28 عصر
با InstallAnywhere که همه ی مقدمات آماده سازی نرم افزار برای تحویل به مشتری رو براتون انجام میده میتونید استفاده کنید. یه جستجور بزن تو گوگل پیداش میکنی .
نرم افزار پولیه ولی میتونی تا 30 روز ازش استفاده بکنی