PDA

View Full Version : امتیاز دهی به مطلب

omidparkour
جمعه 17 مرداد 1393, 17:48 عصر
سلام
من یه قسمت امتیازدهی به مطلب درست کردم اما مشکلی که داره اینه که وقتی رو پسندیدم کلیک میشه هم یک واحد به پسنیدم اضافه میشه و هم یک واحد به نپسندیدم
علاوه بر این وقتی کلیک میشه روی دکمه های پسندیدم یا نپسندیدم برای ثبتش صفحه رفرش میشه چی کنم رفرش نشه
آدرس سایت : www.toolweb.ir توی دادمه مطلب باید برید اون پایین هستش
کدهایی که برای نوشتم ایناس:
این کد رو داخل حلقه ی پست نوشتم :

<?phpif(isset($_POST['like_button'])) {$likes_count = get_post_meta($post->ID, 'likes_count', true);$unlikes_count = get_post_meta($post->ID, 'unlikes_count', true);$like = $_POST['like_button'];if($like == 'like') {$likes_count = $likes_count+1;update_post_meta($post->ID, 'likes_count', $likes_count);}else {$unlikes_count = $unlikes_count+1;update_post_meta($post->ID, 'unlikes_count', $unlikes_count);}}?><form method="post" action="<?php the_permalink();?>"><input type="hidden" name="like_button" id="like-button"></form>

کدهای زیر رو هم برای دکمه ها نوشتم :

<div class="like-unlike"><?php$likes_count = get_post_meta($post->ID, 'likes_count', true);$unlikes_count = get_post_meta($post->ID, 'unlikes_count', true);?> <div class="like like-button" data-value="like"> <span class="livicon" data-c="#00a651" data-hovercolor="#00a651" data-name="thumbs-up" data-size="20"></span> <div class="like-text"> <?php echo $likes_count;?>نفر پسندیده اند </div><!--like-text--> </div><!--like--> <div class="unlike like-button" data-value="unlike"> <span class="livicon" data-c="#f73535" data-hovercolor="#f73535" data-name="thumbs-down" data-size="20"></span> <div class="unlike-text"> <?php echo $likes_count;?> نفر نپسندیده اند </div><!--unlike-text--> </div><!--unlike--> </div><!--like-unlike--><script type="text/javascript">$(document).ready(function() {$(".like-button").click(function() {var v = $(this).attr("data-value");$("#like-button").val(v).parent("form").submit();});});</script>

ممنون میشم کمکم کنید

marys_farahani
جمعه 17 مرداد 1393, 23:04 عصر
قسمت امتیاز دهیت رو با ایجکس بنویس

$("button").click(function(){
$.post("demo_test.php",function(data){
alert("Data: " + data );
});
});

omidparkour
جمعه 17 مرداد 1393, 23:34 عصر
یعنی کدی که شما دادین رو جایگزین اسکریپتی که نوشتم بکنم؟

arash691
شنبه 18 مرداد 1393, 10:43 صبح
آدرس سایت : www.toolweb.ir (http://www.toolweb.ir) توی دادمه مطلب باید برید اون پایین هستش

سلام ... خیلی سایتت دیر لود میشه ... الان که هیچی نداره اینطوریه دو روز دیگه کلی پست بذاری که اصلا" بالا نمیاد ... یه تجدید نظر روی کدهات بکن :لبخند: البته اول از هاست مطمئن شو شاید اونا مشکل دارن

arash691
شنبه 18 مرداد 1393, 10:46 صبح
راستی مسیرهای مهم سایت رو ببند :چشمک:

http://www.toolweb.ir/wp-content/uploads/2014/08/

omidparkour
شنبه 18 مرداد 1393, 11:30 صبح
نمیدونید مشکل از چیه که اینقدر سرعتش پایینه؟؟
هاستش هم زیاد درست و حسابی نیست فکر کنم چون از یه جا قرعه کشی برنده شدم

arash691
شنبه 18 مرداد 1393, 11:58 صبح
نمیدونید مشکل از چیه که اینقدر سرعتش پایینه؟؟
هاستش هم زیاد درست و حسابی نیست فکر کنم چون از یه جا قرعه کشی برنده شدم

اول فکر کردم سایت رو بصورت php خام نوشتید ... که دیدم وردپرس هستش پس نمیتونه مشکل اصلی از کد باشه ...

حجم عکس ها و ایکن ها + فایل های css رو پایین بیارین و اگه از سایت های دیگه لینک میگیرین حذفش کنید با المنت که بررسی کردم بیشترین زمان برای بارگذاری فایل css بود ... البته باز هم نباید زیاد تاثیر داشته باشه فکر کنم مشکل از هاست باشه ...

omidparkour
شنبه 18 مرداد 1393, 12:02 عصر
هاست رو از z-host.in جایزه گرفتم

marys_farahani
شنبه 18 مرداد 1393, 13:17 عصر
یعنی کدی که شما دادین رو جایگزین اسکریپتی که نوشتم بکنم؟

دقیقا نباید اون عینا جاگزین کنی

ببین تو قبل نوشتن امیتاز دهیت باید یه نکته توجه کنی اونم اینکه هر شخصی فقط یکبار در روز بتونه امیتاز بده
برای این کار میتونی زمانی که کاربر رو دکمه امتیاز دهی کلیک کرد اطلاعات ای دی اون پست یا مطلب با ایجکس فرستاده بشه نع با فروم که صفحه ات رفرش نشه

کدش اینطوریه

$.post("demo_test.php",function(data){ alert("Data: " + data ); });

http://api.jquery.com/jquery.post/

بعد برای اینکه طرف فقط یکبار بتونه امتیاز بده یا سشن ست کن یا کوکی بعد چک کن اگه کوکی و سشن نبود ایجاد و مقدا امتیاز رو ثبت کن

arash691
شنبه 18 مرداد 1393, 16:17 عصر
هاست رو از z-host.in جایزه گرفتم

اگه این سایت که در اینده کسب و کار انلاین شما خواهد شد براتون مهم هستش پیشنهاد میکنم از شرکت های نامعتبر هاست نگیرید ...