PDA

View Full Version : سوال: مشکل در دسترسی به asp.net Configuration در ویژوال 2013

mrtz66
یک شنبه 19 مرداد 1393, 11:35 صبح
با سلام
چطور میتونم به Configuration در ویژوال استودیو 2013 دسترسی پیدا کنم؟ در ورژن های قبلی از طریق منوی website قابل دسترسی بود ولی در این ورژن منوی website وجود نداره
خواهشا کمک

omixii
یک شنبه 19 مرداد 1393, 13:07 عصر
دوست عزیز سلام
شما اول از قسمت استارت cmd رو تایپ میکنی .
بعد کد زیر رو وارد میکنی :

cd c:\program files\iis express
enter رو میزنی :
بعد :
این د رو وارد میکنی :

iisexpress.exe /path:C:\Windows\Microsoft.NET\Framework\v4.0.30319 \ASP.NETWebAdminFiles /vpath:/ASP.NETWebAdminFiles /port:8840 /clr:4.0 /ntlm

در قسمت پورت پورت استفاده شده برای run شدن برنامه ت رو وارد کن که برای من 8840 بود ...
(حواست باشه برنامه visual رو حتما ببندی)
حالا میای تو browser این آدرس رو تایپ میکنی :

http://localhost:8840/asp.netwebadminfiles/default.aspx?applicationphysicalpath=C:\Users\omix i\Desktop\project\&applicationurl=/
در قسمت C:\Users\omixi\Desktop\project\ آدرس محل قرارگیری پروژه ت رو وارد کن .
و پورت هم که مشخصه بعد ار localhost قرار میگیره .
برای ورود هم از username و password سیستم استفاده میکنی برای بالا آمدن سیستم در ابتدای کار .
بقیه مراحل هم آموزشش داخل youtube موجوده .
بازم سوالی بود در خدمتم .

موفق باشی

mrtz66
یک شنبه 19 مرداد 1393, 14:11 عصر
مرسی از راهنماییتون
مشکل ورود به این قسمت حل شد ولی برای تب Security ارور میده که قادر به وصل شدن به دیتابیس نیست
مقدار &applicationurl= را باید چیزی وارد کنم؟

omixii
سه شنبه 21 مرداد 1393, 02:02 صبح
فایل web.config پروژت رو باز کن .
این مقادیر رو بهش اضافه کن .
(بین تگ <membership> )
مشکلت حل میشه .

<clear/>
<add name="AspNetSqlMembershipProvider" type="System.Web.Security.SqlMembershipProvider, System.Web, Version=2.0.0.0, Culture=neutral, PublicKeyToken=b03f5f7f11d50a3a" connectionStringName="LocalSqlServer" requiresQuestionAndAnswer="true" requiresUniqueEmail="true" maxInvalidPasswordAttempts="3" passwordFormat="Hashed" minRequiredNonalphanumericCharacters="0" minRequiredPasswordLength="3"/>

ali1395
دوشنبه 07 تیر 1395, 16:16 عصر
سلام
من طبق گفته شما رفتم جلو ولیپیام میده :
invalid phisycal path
لطفا کمکم کنید.
متشکرم

milad_sabz
جمعه 23 مهر 1395, 20:55 عصر
دوست عزیز سلام
شما اول از قسمت استارت cmd رو تایپ میکنی .
بعد کد زیر رو وارد میکنی :

cd c:\program files\iis express
enter رو میزنی :
بعد :
این د رو وارد میکنی :

iisexpress.exe /path:C:\Windows\Microsoft.NET\Framework\v4.0.30319 \ASP.NETWebAdminFiles /vpath:/ASP.NETWebAdminFiles /port:8840 /clr:4.0 /ntlm

در قسمت پورت پورت استفاده شده برای run شدن برنامه ت رو وارد کن که برای من 8840 بود ...
(حواست باشه برنامه visual رو حتما ببندی)
حالا میای تو browser این آدرس رو تایپ میکنی :

http://localhost:8840/asp.netwebadminfiles/default.aspx?applicationphysicalpath=C:\Users\omix i\Desktop\project\&applicationurl=/
در قسمت C:\Users\omixi\Desktop\project\ آدرس محل قرارگیری پروژه ت رو وارد کن .
و پورت هم که مشخصه بعد ار localhost قرار میگیره .
برای ورود هم از username و password سیستم استفاده میکنی برای بالا آمدن سیستم در ابتدای کار .
بقیه مراحل هم آموزشش داخل youtube موجوده .
بازم سوالی بود در خدمتم .

موفق باشی

اینم من اضافه کنم اگر بعد از تایپ مسیر داده شده ازتون یوزر پسورد خواست (چون از من خواست) این مراحل رو انجام بدین تا دیگه یوزر و پسورد نخواد ازتون : (منبع:stackoverflow)

Open up Firefox and type in about:config as the url
In the Filter Type in "ntlm"
Double click "network.automatic-ntlm-auth.trusted-uris" and type in "localhost" and hit enter