PDA

View Full Version : سوال: هاست دانلود با امکان نصب نرم افزار و بارگذاری سایت

130000
یک شنبه 19 مرداد 1393, 13:10 عصر
سلام دوستان عزیز میخوام سایت دانلود کتاب www.book-dl.ir (http://www.book-dl.ir) بزنم یعنی زدم مشکل هاست دارم هاست دانلود.
میخواستم ببینم هاست دانلودی هست که امکان نصب نرم افزار داشته باشه مثلا ورد پرس جوملا و ...
لطفا نظرات پیشنهادات انتقاداتتون رو راجب به نمای سایت سئو سایت و ... رو بگید خوشحل میشم.

kingwolf11
دوشنبه 20 مرداد 1393, 00:44 صبح
با سلام خدمت دوست عزیز. هاست دانلود همونطوری که از اسمش معلومه تنها برای میزبانی فایل هاست و دارای دیتابیس جهت برقراری ارتباط با اینجور سیستم هایی که فرمودید رو نداره و به همین خاطر قیمت ارزانی داره نسبت به هاست میزبانی سایت .
اگر دوست دارید سایتتون با قایل هاتون یکجا باشه دو راه دارید :
1. خرید VPS برای سایت
2. برخی از شرکت ها جدیدا اقدام به فروش هاست نامحدود کردن شما میتونید از اینجور هاست ها استفاده کنید ....
ولی توصیه میکنم سایتتونو با فایل هاتون رو تفکیک کنید تا سرعت سایت بالا بره و مصرف و فشار روی هاست میزبانی کم بشه

130000
دوشنبه 20 مرداد 1393, 18:14 عصر
با سلام خدمت دوست عزیز. هاست دانلود همونطوری که از اسمش معلومه تنها برای میزبانی فایل هاست و دارای دیتابیس جهت برقراری ارتباط با اینجور سیستم هایی که فرمودید رو نداره و به همین خاطر قیمت ارزانی داره نسبت به هاست میزبانی سایت .
اگر دوست دارید سایتتون با قایل هاتون یکجا باشه دو راه دارید :
1. خرید VPS برای سایت
2. برخی از شرکت ها جدیدا اقدام به فروش هاست نامحدود کردن شما میتونید از اینجور هاست ها استفاده کنید ....
ولی توصیه میکنم سایتتونو با فایل هاتون رو تفکیک کنید تا سرعت سایت بالا بره و مصرف و فشار روی هاست میزبانی کم بشه

خیلی ممنون دوست عزیز