PDA

View Full Version : دانلود فایل php

Ebrahimkh
یک شنبه 19 مرداد 1393, 15:31 عصر
سلام

شرمنده دوستان من یه برنامه می خوام که بتونم فایلهای php رو از یه سایت دانلود کنم
درسته شاید بگویید این کار ممکن نیست ولی من این برنامه رو قبلا تو دست یکی از دوستام دیدم که این کار رو میکرد
اما متاسفانه نتونستم ازش بگیرمش

seyed.mehdi
یک شنبه 19 مرداد 1393, 18:22 عصر
فک نکنم بشه
دانلود میشه ولی چیزی که داخلش هست یک صفحه ی خالی و سفیده

Ebrahimkh
یک شنبه 19 مرداد 1393, 20:29 عصر
سلام داداش
قبلا یه برنامه دیدم این کار رو به راحتی میکرد درسته تحت سرور ران میشه
ولی اون برنامه این کار رو انجام میداد

اساتید عزیز راهی برا چنین مواقعی سراغ ندارید؟؟

Mohammadsgh
یک شنبه 19 مرداد 1393, 21:36 عصر
بعید میدونم بشه.شاید با curl بشه.شاید

kingwolf11
یک شنبه 19 مرداد 1393, 23:48 عصر
:متعجب: سلام. واقعا ؟ اگه مشد الان میدونید چی میشد ؟ ....
همه سایت هایی که اختصاصی طراحی شدن اسکریپتاشون در عرض 2 3 سانیه ریپ میشه . یک مقدار فکر کنید دور از واقعیته .

Ebrahimkh
دوشنبه 20 مرداد 1393, 13:59 عصر
سلام بازم ممنون بخاطر راهنمایی

+++++++++++++++++++++++++++

دوست عزیز بنده اگر چنین برنامه ای رو نمیدیدم اینجا مطرح نمی کردم

============================

بنظر من شاید اون برنامه براساس یکی از آسیب پذیری های تحت وب کار می کند............

نمیدونم شایدم نه

ولی در کل ریپ میکرد اونم صد در صد

Unique
دوشنبه 20 مرداد 1393, 19:22 عصر
دوست عزیز ! چنین برنامه ای به صورت عرف وجود نداره ! در واقع وقتی شما یک فایل php را فراخونی میکنید ! وب سرور تنظیم شده که فایل را بده به مفسر php و خروجیش را ارسال کنه ! توی خروجی هم کد php وجود نداره ! برنامه ای که شما دیدی احتمالا صفحات سایت را میگرفته یا با ftp فایل ها را میگرفته.

در مورد آسیب پذیری هم قضیه فرق میکنه ! یعنی این آسیب پذیری مورد نظر شما اصلا و ابدا رایج نیست ! مثلا اگه بشه کد روی سرور اجرا کرد میشه کدی نوشت که فایل های root را zip کنه و بفرسته برای شما. اما این آسیب پذیری از هز ۱۰۰۰۰۰ تا توی یکی ممکنه پیدا میشه ! در واقع نمیشه براش برنامه نوشت ! یک هکر باید بشینه آسیب پذیری را بررسی کنه و بر اساس اشتباه برنامه نویس کدش را اجرا کنه. یک رباتی که تا این اندازه پیشرفته باشه و هوشمند هست که خودش این آسیب پذیری را تشخیص میده را به من و شما نمیدن. ممکنه bug ی چیزی هم روی wordpress یا joomla اون هم نسخه های خیلی قدیمی (که همینم بعید میدونم) بوده و طرف سوء استفاده میکرده !

تازه شما هر چی را دیدی باور نکن ! من یه زمانی برای شوخی یا javascript یک برنامه نوشته بودم که delete توی محیط داس را شبیه سازی میکرد و اون زمان (سال ۸۰) همه واقعا فکر میکردند دارم فایل هاشون را delete میکنم.

aliphp1
دوشنبه 20 مرداد 1393, 20:36 عصر
اگه چنین چیزی باشه که همه سایت ها سه سوته هک میشن
اگه پیدا کردین بگین من سورس گوگل رو لازم دارم !!!

Ebrahimkh
جمعه 24 مرداد 1393, 14:36 عصر
بابت راهنماییهاتون سپاسگذارم./