PDA

View Full Version : بهترین راه یادگیری php

mehdiastro
یک شنبه 19 مرداد 1393, 19:59 عصر
با سلام خدمت کاربران عزیز برنامه نویس
من میخوام زبان php رو یاد بگیرم اما متاسفانه در استان ما استادی که برامون آموزش بده میشه گفت پیدا نکردم
به نظرتون بهترین روش برای یادگیری چی هستش ؟
کتاب آموزشی تنها به درد نمیخوره

[younes]
یک شنبه 19 مرداد 1393, 20:13 عصر
تمرین رد قالب پروژه

vahidqara
یک شنبه 19 مرداد 1393, 20:29 عصر
دیدن فیلم آموزشی .. حالا زبان فارسی یا زبان اصلی..
بعد تمرین و کد دیدن..

Mohammadsgh
یک شنبه 19 مرداد 1393, 20:46 عصر
پکیج پایه آقای شهرکی هم خوبه.میتونید بخرید و ازش استفاده کنید

arash691
یک شنبه 19 مرداد 1393, 21:24 عصر
پکیج اقای شهرکی برای شروع خوبه اگه نمیتونید اونقدر پول پرداخت کنید (البته بگم قیمت این پکیج به نسبت محتوا تقریبا" هیچه ! شما تو هیچ آموزشگاهی نمیتونید همچین اموزشی رو با این دقت و توضیح ریز موارد پیدا کنید ولی خوب کلی گفتم شاید برای بعضی ها همین هزینه 70 هزارتومان هم زیاد باشه )کتاب PHP 2012 مترجم امیر احسان رضایی رو بخونید جدا از تمامی موارد تا تمرین و پروژه انجام ندید بطور کلی دست به کد نشین هرچی کتاب و فیلم ببینید نمیتونه شما رو حرفه ای بکنه ... همینطور با گوگل دوست باشید و برای پیدا کردن جواب سوال هاتون چه تو این فروم چه تو فروم های دیگه سوال کنید و جستجو کنید ...

Mohammadsgh
یک شنبه 19 مرداد 1393, 22:21 عصر
بهترین کتاب.کتاب دو جلدی آقای محمد مصدری از انتشاراته ققنوس هست.خیلی خوبه

kingwolf11
دوشنبه 20 مرداد 1393, 00:06 صبح
سلام . از نظر بنده یاد نگیرید بهتره. بنده به شخصه پشیمونم . شاید خیلی از دوستان بگن که چرا داری جلوشو میگیری و یا اینکه مخالفت کنن با بنده . اما بنده تجربه شخصیمو میگم :
تو پی اچ پی سرویس میشی تا یه سیستم مدیریت محتوا رو به پایان برسونی (همش کد باید بزنی) . همچنین الان هرکی از راه میرسه فکر میکنه چون وردپرس با PHP طراحی شده (یا جوملا ، ویبولتین و...) بهترین زبان برنامه نویسی دنیا پی اچ پی هست ! به همین خاطر میرن دنبالش. باور کنید بنده کسایی رو میشناسم که html هم به زور بلدن ولی دارن PHP کد میکنن !!!!!!
اما از نظر بنده وب داره پچه بازی میشه چون چندین نفرو میشناسم که متولد 81 هستن و تازه شروع کردن به یادگیریه پی اچ پی .
شما هم اگر به فکر بازار کاری ، C# رو شروع کن . این C# که میگم هزار تا دلیل پشتشه که میتونه از پی اچ پی سر تر باشه. (چون بعدش میتونی با ASP ادغامش کنی و یه ASP نویس تاپ بشی !)

MMSHFE
دوشنبه 20 مرداد 1393, 07:24 صبح
دوست عزیز، هیچ زبانی برتر از یکی دیگه نیست. شما اگه یکبار با فریمورکهای PHP یا معماری MVC و... کار کرده بودین، نمیگفتین تو PHP انجام کارها سخته.

mehdiastro
دوشنبه 20 مرداد 1393, 10:52 صبح
ممنون از همه دوستان
من خودم علاقه زیادی به php دارم .... و فکر نکنم جز php زبان دیگری یادبگیرم
آیا با فیلم آموزشی دریاسافت آشنایی دارید ؟

arash691
دوشنبه 20 مرداد 1393, 12:17 عصر
ممنون از همه دوستان
من خودم علاقه زیادی به php دارم .... و فکر نکنم جز php زبان دیگری یادبگیرم
آیا با فیلم آموزشی دریاسافت آشنایی دارید ؟

فیلم اموزش php تو نت زیاده ولی اکثرا" دارن غلط درس میدن یعنی طرف php کد نمیزنه ! اکثرا" سی شارپ کار کردن و دارن کد ها رو به php نگاشت میدن مخصوصا" تو شیء گرایی این موضوع زیاد خودش رو نشون میده ... اگه یکم بیشتر وقت بذاری و کتاب
http://it-ebooks.info/book/907/ رو شروع کنی به خوندن خیلی بهتر از این فیلم ها هستش راه ساده ترش فیلم های اقای شهرکی هستش

www.Ehsan-Sh.ir
دوشنبه 20 مرداد 1393, 14:11 عصر
وقت خودتون رو تلف نکنید پیکج جناب شهرکی رو بگیرید تا جلسه 10 قول میدم راه میفتید

s.zamani
یک شنبه 26 مرداد 1393, 01:32 صبح
ویدئوهای شرکت Lynda هم خوبه ، مثلا Lynda – PHP with MySQL Essential Training (http://ebook-dl.com/item/lynda-php-with-mysql-essential-training/)

php_programmer021
یک شنبه 26 مرداد 1393, 09:20 صبح
با سلام
من هم با نظر دوستانی که گفتن پکیج آقای شهرکی رو برای شروع تهیه کن موافقم.
و پیشنهاد می کنم این کاررو هرچه زودتر انجام بدی.