PDA

View Full Version : انتشار رایگان برنامه

esmail3309
دوشنبه 20 مرداد 1393, 16:37 عصر
سلام دوستان
یک برنامه ای ساخته بودم که بازار قبول نکرد و این ایمیلو برام فرستاد

"
برنامه‌ی شما بررسی شده است و مواردی مشاهده کردیم که نیازمند توجه و کمک شماست. شرح این موارد در ادامه می‌آید. می‌توانید بسته به موارد مذکور با ما مکاتبه کنید یا نسخه‌ی جدیدی از برنامه را برای رفع مشکلات از طریق پنل‌تان بارگذاری نمایید.
با توجه به سیاست های بازار ذکر شده در راهنمای بررسی برنامه‌ها امکان انتشار غیررایگان برنامه به این شکل وجود ندارد.
۱۵-۳-۵- برنامه‌ها با محتوای تصاویر جمع‌آوری شده از وب‌سایت‌ها بدون پردازش خاصی قابل فروش بر روی بازار نیستند.
در صورت تمایل می توانید برنامه را رایگان عرضه و از روش‌ زیر جهت درآمدزایی از برنامه رایگان خود استفاده نمایید.
- استفاده از سیستم تبلیغاتی عدد adad.ir
"

1-به نظرتون روی برنامم بیشتر کار کنم پذیرفته میشه؟آخه اینجوری که توی قوانین نوشته کلا برنامه ی من محتویاتش قابل پذیرش نیست(آخه همش عکسه)!!
2-سیستم تبلیغاتی عدد چیه؟؟مثلا چقدر میتونه درآمد زا باشه؟

omid.n1990
دوشنبه 20 مرداد 1393, 17:09 عصر
با تبلیغات عدد شما میتونید پایین اکتیویهاتون تبلیغات اونو بذارید که برنامه های دیگران رو تبلیغ میکنه، درامدش بستگی به برنامه اتون داره و میزان دانلود، مثلا یک تجربه داشتم که یک برنامه آموزشی عادی گذاشتم، ده هزار دانلود داشت، حدود هفتاد هزار تومن فقط کسب درامد کرد. ولی اگر برنامه ی شما تعداد دانلودش خیلی خیلی باشه، تو قسمتهای مختلف تبلیغ بذارید و از همه مهمتر برنامه اتون طوری باشه که ملت همیشه سر بزنن به برنامه میتونه درامد داشته باشه وگرنه خیلی به تبلیغات امیدی نیست. پیشنهادم اینه که اگر برنامه ی شما آپدیت مداوم داره یا به نحویه که کاربر همیشه و هرزگاهی بعد از حتی چند ماه از دانلود برنامه شما هی به برنامه اتون سر بزنه از تبلیغات استفاده کنید ولی اگر طوری باشه که کاربر یکی دو روز استفاده کنه و بعد دیگه برنامه بدردش نخوره شاید پنجاه تومن هم سود نداشته باشه براتون.
بخاطر همین اگر مستمر نیست برنامه اتون، به همین برنامه فعلی یک بخش مرتبط با موضوعتون اضافه کنید که تو اون بخش متن وجود داشته باشه، فرضا اگر تصاویر طنز ورزشی هست برنامه اتون، یک بخش اضافه کنید مطالب طنز ورزشی اونوقت احتمالا برای فروش بازار قبولش کنه

esmail3309
دوشنبه 20 مرداد 1393, 17:24 عصر
ممنون امید جان

بعد یه سوال دیگه اگه نسخه ی جدیدشوکه کامل تر کردم (متن اذافه کردم یا...) برای برسی به بازار بفرستم چقدر طول میکشه؟(برای برسی)

یعنی مثل قبل 5-6 روز یا کمتر؟

omid.n1990
دوشنبه 20 مرداد 1393, 18:14 عصر
اساسا هربار شما بزنید "درخواست بررسی برنامه"، نتیجه اش تا پنج روز کاری طول میکشه، حتی اگر مطلبی هم اضافه نکنید به برنامه و همین برنامه رو بخواهید رایگان بذارید و به همین نحو، مجددا تا پنج روزی کاری باید صبر کنید. حتی اگر شما قرار باشه یک خط از توضیحات برنامه اتن رو تو بخش خود بازار عوض کنید هم پنج روز دیگه تو چرخه بررسی میفته
البته معمولا بین دو روز تا پنج روز کاری بررسی میشن برنامه ها.

esmail3309
دوشنبه 20 مرداد 1393, 18:38 عصر
آخه من شنیده بودم اگه نسخه ی جدید بخای بزاری تا چند ساعت بیشتر طول نمیکشه!!!:متفکر:

razavi66
دوشنبه 20 مرداد 1393, 18:39 عصر
سلام دوستان

1-به نظرتون روی برنامم بیشتر کار کنم پذیرفته میشه؟آخه اینجوری که توی قوانین نوشته کلا برنامه ی من محتویاتش قابل پذیرش نیست(آخه همش عکسه)!!

با سلام

گفتین برنامه تون همش عکسه ... چه نوع عکسی گذاشتین ؟

esmail3309
دوشنبه 20 مرداد 1393, 20:49 عصر
عکس طنز .

omid.n1990
دوشنبه 20 مرداد 1393, 22:55 عصر
عکس طنز، منم ظاهرا درست حدس زدم طنز ورزشی هم اگه باشه که دیگه زدم به هدف؟:)
بله اگر آپدیت جدید برنامه باشه خودکار آپدیت میشه دوساعت هم شاید طول نکشه.
ولی این زمانی است که برنامه شما تایید شده باشد و در وضعیت انتشار باشد. شما برنامه اتون تایید نشده و تو صف میره.

abbasalim
سه شنبه 21 مرداد 1393, 00:39 صبح
ممنون امید جان

بعد یه سوال دیگه اگه نسخه ی جدیدشوکه کامل تر کردم (متن اضافه کردم یا...) برای برسی به بازار بفرستم چقدر طول میکشه؟(برای برسی)

یعنی مثل قبل 5-6 روز یا کمتر؟
:لبخندساده: