PDA

View Full Version : در یافت پارامترهای بازگشتی از درگاه بانک ملت در ASP.NET MVC

shopdeveloper
دوشنبه 20 مرداد 1393, 16:56 عصر
درود
من در حال برنامه نویسی یه فروشگاه تحت تکنولوژی ASP.NET MVC هستم. بعد از اتصال فروشگاه به درگاه بانک ملت برداشت پول از حساب با موفقیت انجام می‌گیره ولی پارامترهای بازگشتی از بانک رو به جای ASP Classic در ASP.NET MVC توسط HTTPPOST می‌خوام دریافت کنم. مشکل اینجاست زمانیکه به صورت ASP Classic دریافت می‌کنم پارامترها دریافت میشن ولی در ASP.NET MVC به صورت Null دریافت میشن. برای دریافت پارامترهای بازگشتی در یه فروشگاه اینترنتی با تکنولوژی ASP.NET MVC هستش باید کار خاصی صورت بگیره؟ نمونه و کارشناسان شرکت به پرداخت ملت نتونستن در این خصوص کمکی کنن.
سپاس

RezaPasha
چهارشنبه 02 مهر 1393, 17:46 عصر
سلام
بر عکس شما من به ASP classic نیاز دارم و مشکل در تاپیک زیر است اگه میتونید کمک کنید جواب بدید :

http://barnamenevis.org/showthread.php?268797-%D8%A7%D8%AA%D8%B5%D8%A7%D9%84-%D8%A8%D9%87-%D8%AF%D8%B1%DA%AF%D8%A7%D9%87-%D9%BE%D8%B1%D8%AF%D8%A7%D8%AE%D8%AA-%D8%A8%D8%A7%D9%86%DA%A9-%D9%85%D9%84%D8%AA-%D8%A8%D8%A7-%D8%A7%D8%B3%D8%AA%D9%81%D8%A7%D8%AF%D9%87-%D8%A7%D8%B2-ASP

مهدی کرامتی
پنج شنبه 03 مهر 1393, 08:47 صبح
دروازه پرداخت بانک ملت پس از بازگشت از سایت پرداخت 4 پارامتر به شرح زیر به شما بر می گرداند:

RefId
ResCode
SaleOrderId
SaleReferenceId

بنابر این، کافی است شما در یکی از Controller هایتان، یک Action با امضایی مانند زیر داشته باشید:
public ActionResult ProcessBankMellatPayment(string RefId, string ResCode, string SaleOrderId, string SaleReferenceId)
{
// ...
}
و اگر نام کنترلر شما Payments باشد، آدرس http://yoursite.com/payments/ProcessBankMellatPayment را به عنوان ReturnUrl در هنگام ارسال درخواست اولیه به دروازه پرداخت اعلام کنید.

پس از بازگشت از دروازه پرداخت، Action فوق توسط صفحه بانک فراخوانی می شود و 4 پارامتر مذکور به آن پاس داده می شود. کافی است در کد Action فوق مقدار 4 پارامتر پاس داده شده را خوانده و کارهای مورد نظرتان را انجام دهید.

esy1363
دوشنبه 07 مهر 1393, 21:48 عصر
سلام.
من عین همین رو نوشتم ولی با اینکه پرداخت موفقیت آمیزه.همش خالی بر میگرده.
از Request.prams.get هم استفاده کردم. جواب نداد.
باید چیز خاصی قبل تابع نوشته شه؟ مثلا [htppget]

esy1363
چهارشنبه 09 مهر 1393, 19:05 عصر
درود
بالا خره مشکل کار رو پیدا کردم.
نخست اینکه باید از برای دریافت پارامتر باید از Request.Params.Get استفاده کنید.
سپس اینکه request با توجه تنظیمات هاست به آدرس با یا بدون www ارسال میشه.
آدرس returnurl رو به عکسش تغییر بدید