PDA

View Full Version : سوال: نحوه استفاده از miracle

zahrasaffar
دوشنبه 20 مرداد 1393, 16:43 عصر
سلام دوستان . من در فاز شبیه سازی پایان نامه هستم و استادم گفته باید با miracle این کار رو انجام بدی . متاسفانه برنامه نویس مبتدی هستم . چحوری باید از این کتابخونه استفاده کنم و کد بزنم ؟ اگه کسی کار کرده لطفا راهنماییم کنه . ممنون

کامبیز اسدزاده
دوشنبه 20 مرداد 1393, 18:09 عصر
سلام دوستان . من در فاز شبیه سازی پایان نامه هستم و استادم گفته باید با miracle این کار رو انجام بدی . متاسفانه برنامه نویس مبتدی هستم . چحوری باید از این کتابخونه استفاده کنم و کد بزنم ؟ اگه کسی کار کرده لطفا راهنماییم کنه . ممنون

سلام

این لینک کتابخانه هستش : http://www.cs.stonybrook.edu/~algorith/implement/shamus/distrib/
اینم راهنماشه : http://www.cs.stonybrook.edu/~algorith/implement/shamus/distrib/readme2.htm

معمولا بعد از Extract کردن کتابخانه رو Rebuild و کامپایل میکنند و سپس پوشه های lib و include رو وارد پروژه توسط هرنوع IDE مثلا Visual Studio میکنند و بعد توسط دستورات وارد کننده کتابخانه یا هیدر از اون استفاده میکنن به همین راحتی.

zahrasaffar
دوشنبه 20 مرداد 1393, 23:14 عصر
یه دنیا ممنونم آقای اسدزاده . من راستش کد نزدم با C فقط دوران کاردانی که اونم یادمه تحت Dos بود . میشه دقیق راهنماییم کنین ؟ الان من هر ورژن از ویژوال استودیو رو نصب کنم مشکلی نداره ؟

کامبیز اسدزاده
دوشنبه 20 مرداد 1393, 23:29 عصر
یه دنیا ممنونم آقای اسدزاده . من راستش کد نزدم با C فقط دوران کاردانی که اونم یادمه تحت Dos بود . میشه دقیق راهنماییم کنین ؟ الان من هر ورژن از ویژوال استودیو رو نصب کنم مشکلی نداره ؟

خواهش میکنم.
سعی کنید حد اقل از نسخه 2010 استفاده کنید یا 2012 و 2013 فرقی نمیکنه.
من خودم این کتابخانه رو استفاده نکردم ولی شرایط استفاده از کتابخانه های C++ یکی هست فایل راهنماش رو هم حتما بخونید.

برای راهنمایی بیشتر هم وقتی کتابخانه رو Extract کردین روی پروژه C++ خودتون راست کلیک کنید در VS البته بعد در قسمت Project Properties->C/C++->General->Additional Include Directories پوشه Include مربوط به کتابخانه رو اد کنید و سپس در Project Properties->Linker->Input->Additional Dependencies هم پوشه مربوط به libs رو اضافه کنید با این روش کتابخانه آماده استفاده در پروژه خواهد شد.

zahrasaffar
سه شنبه 21 مرداد 1393, 14:56 عصر
هیچ کس تو این سایت عضو نیست که رمزنگاری کار کرده باشه و از این کتابخونه استفاده کنه ؟ من موندم چجوری باید شبیه سازی رو شروع کنم ؟:متفکر:

rahnema1
سه شنبه 21 مرداد 1393, 19:32 عصر
هیچ کس تو این سایت عضو نیست که رمزنگاری کار کرده باشه و از این کتابخونه استفاده کنه ؟ من موندم چجوری باید شبیه سازی رو شروع کنم ؟:متفکر:

ببینید در فایل vc2005.txt نحوه کامپایل کتابخانه در کامپایلر ویژوال استادیو توضیح داده
من خودم با استفاده از کامپایلر gcc کامپایل کردم اگه خواستید نحوه کار با gcc را براتون بگم

motherboard
سه شنبه 21 مرداد 1393, 22:10 عصر
سلام.وضعیت اموزش زبان c++ که در نظام اموزشی ایران که کاملا مشخص هست!!! کاملا مشخص هست که در ان دوران چه کدهایی رو در داس وارد می کردید.چون خود من هم دانشجو هستم.اگر وقت کافی دارید شروع به یادگیری کنید و اگر اینطور نیست حتما از یک فرد مطلع و کاربلد در خواست مشاوره و راهنمایی بکنید.از دوستان دانشگاهی تون هم می تونید مشورت بگیرید.حتی از اساتید این سایت هم می تونید مشورت بگیرید.من خودم از الگوریتم های رمزنگاری سررشته ندارم و الا خوشحال می شدم که بتونم کمکی رو کرده باشم.به هر حال چیزی که مشخص است شما زبان C رو بلد نیستید.و یا باید خودتان همت کنید و یا اینکه از اساتیدی که در این زبان سررشته دارند کمک بگیرید.

zahrasaffar
پنج شنبه 23 مرداد 1393, 23:15 عصر
خواهش میکنم.
سعی کنید حد اقل از نسخه 2010 استفاده کنید یا 2012 و 2013 فرقی نمیکنه.
من خودم این کتابخانه رو استفاده نکردم ولی شرایط استفاده از کتابخانه های C++‎ یکی هست فایل راهنماش رو هم حتما بخونید.

برای راهنمایی بیشتر هم وقتی کتابخانه رو Extract کردین روی پروژه C++‎ خودتون راست کلیک کنید در VS البته بعد در قسمت Project Properties->C/C++‎->General->Additional Include Directories پوشه Include مربوط به کتابخانه رو اد کنید و سپس در Project Properties->Linker->Input->Additional Dependencies هم پوشه مربوط به libs رو اضافه کنید با این روش کتابخانه آماده استفاده در پروژه خواهد شد.

ببخشید آقای اسدزاده تو اون قسمتی که باید پوشه Lib رو اضافه کنم هیچ گرینه ای برا انتخاب فولدر نداره . چجوری پوشه رو اضافه کنم ؟

کامبیز اسدزاده
جمعه 24 مرداد 1393, 11:34 صبح
ببخشید آقای اسدزاده تو اون قسمتی که باید پوشه Lib رو اضافه کنم هیچ گرینه ای برا انتخاب فولدر نداره . چجوری پوشه رو اضافه کنم ؟

نسخه Visual Studio شما چیه دقیقا؟