PDA

View Full Version : نگه داشتن لیستی از فایلها

hadi0x7c7
دوشنبه 20 مرداد 1393, 21:53 عصر
سلام
فرض کنید ما یک پست داریم، و این پست یه سری کامنت داره و این کامنتا هم یه سری عکس! حالا من موندم که چجوری عکسای این کامنتا رو ذخیره کنم؟ واسه 1 عدد فایل مشکلی نیست، ولی الان که چند تا فایل داریم باید چجوری ذخیره کنم؟؟ بعد یه سوال دیگه، توی این سناریو فایلا رو توی فایل سیستم ذخیره کنم و ادرسشون رو ذخیره کنم، یا توی دیتابیس؟

mohammadreza.najafipour
دوشنبه 20 مرداد 1393, 22:58 عصر
سلام دوست عزیز :لبخندساده:
متوجه نشدم. بیشتر توضیح میدی؟ هر پست میتونه چندتا کامنت داشته باشه که هر کدوم از کامنت ها میتونه یه عکس داشته باشه. درست متوجه شدم؟ یا هر کامنت چند تا عکس داره؟ :متفکر:
من خودم عکس ها رو تو فایل سیستم ذخیره می کنم و آدرسشون رو نگه میدارم. اینکه کدوم روش بهتره مطمئن نیستم :لبخند:

hadi0x7c7
سه شنبه 21 مرداد 1393, 18:49 عصر
سلام دوست عزیز :لبخندساده:
متوجه نشدم. بیشتر توضیح میدی؟ هر پست میتونه چندتا کامنت داشته باشه که هر کدوم از کامنت ها میتونه یه عکس داشته باشه. درست متوجه شدم؟ یا هر کامنت چند تا عکس داره؟ :متفکر:
من خودم عکس ها رو تو فایل سیستم ذخیره می کنم و آدرسشون رو نگه میدارم. اینکه کدوم روش بهتره مطمئن نیستم :لبخند:
سلام! تصمیمی گرفتم که هر کامنت یه عکس بیشتر نداشته باشه :دی خب بره زیپ کنه فایلاشو!

mohammadreza.najafipour
سه شنبه 21 مرداد 1393, 20:58 عصر
سلام! تصمیمی گرفتم که هر کامنت یه عکس بیشتر نداشته باشه :دی خب بره زیپ کنه فایلاشو!

اینم خوبه :چشمک: ولی در کل هر کامنت یه عکس منطقی تره تا اینکه یه کامنت چند تا عکس داشته باشه. هر پست چند تا کامنت داره، هر کامنت هم میتونه یه عکس داشته باشه یا نداشته باشه. مثل شبکه های اجتماعی :لبخندساده: