PDA

View Full Version : حرفه ای: ویرایش بعد از به اشتراک گذاری

beh3000
سه شنبه 21 مرداد 1393, 08:36 صبح
سلام دوستان یک سوال ساختاری

توی سایت های اشتراک گذاری مثلا علی یه مطلب ایجاد کرده و حسین میاد همون مطلب علی رو به اشتراک میذاره ... حالا علی اگه مطلبش رو ویرایش کرد برای صفحه حسین چه اتفاقی میفته ؟ پست ویرایش شده توی صفحه حسین هم نمایش داده میشه ؟ یا نمایش داده نمیشه ؟ یا اینکه اصلا علی اجازه ویرایش نداره ؟

این سوال مهمه چون اگه دقت نشه بعضی از کاربرا میان یه پست میذارن بعد از اینکه ملت اونو به اشتراک گذاشتن میاد ویرایشش میکنن و شاید یه عکس و مطلب س ک . س . ی گذاشتن :متعجب:

در مورد حذف پست هم نظر بدین لطفا

Mohammadsgh
سه شنبه 21 مرداد 1393, 10:22 صبح
کسی که پستی از یه کاربری به اشتراک میزاره.اون پست دگرگون نمیشه.حالا کاربر اصلی میخواد رو پستش هر بلایی بیاره:لبخند:

beh3000
چهارشنبه 22 مرداد 1393, 13:00 عصر
توی cloob.com برو دوتا یوزر بساز با یکی از یوزر ها یک پست ارسال کن و با دیگری همون رو شیر کن ... با یوزر اولی برو اون پست رو تغییر بده توی صفحه یوزر دوم ببین چجوری دگرگون میشه ؟

Mohammadsgh
چهارشنبه 22 مرداد 1393, 14:24 عصر
این روش درست نیست:لبخندساده: اومدیمو طرفx یه پست آموزنده گذاشت و yاین پست رو شیر کرد حالا x دوباره اونو آپدیت میکنه و آگهی میزاره واسه y هم آگهی میشه؟همچین چیزی با مغز من جور در نمیاد و مطمئنم این روش تو سایتی مانند ف ی س ب و ک نیست:لبخندساده:

tux-world
چهارشنبه 22 مرداد 1393, 14:50 عصر
تا جایی که من میدونم وقتی که شما دارید تاپیک رو شئر میکنید عنوان اون تاپیک و یه قسمت از مطلب ارسال میشه به عنوان یه تاپیک جدید دیده میشه. یعنی ثبت میشه تو اون سایت. وقتی که کاربر روی اون چیزی که به اشتراک گذاشته شده کلیک میکنه ممکنه به صفحه ۴۰۴ بخوره و یااینکه به یه مطلبی برسه که آپدیت شده و یا حذف شده. در هر صورت با عنوان چیزی که شئر شده دخالتی به هم ندارن و آپدیت نمیشه بعد ویرایش. منطقن هم درستش همینه

beh3000
چهارشنبه 22 مرداد 1393, 19:02 عصر
با مغز منم جور در نمیاد دوستان برای همین این تاپیک رو ارسال کردم

الان دوباره سایت کلوب رو چک کردم با کاربر اصلی دیگه اون مطلبی که به اشتراک گذاشته شده بود رو نمیتونم ویرایش کنم احتمالا یک زمانی گذاشتن برای مطالبی که به اشتراک گذاشته شدن مثلا تا یک ساعت بعد از ارسال پست قابل ویرایش هستن

نظرتون در این مورد چیه ؟

Mohammadsgh
چهارشنبه 22 مرداد 1393, 21:33 عصر
نه همچین چیزی دور از منطقه.اصلا 0.0000000000000000000001% هم همچینی چیزی نیست:لبخند:و خنده دار :لبخندساده:

beh3000
پنج شنبه 23 مرداد 1393, 07:06 صبح
خب برید سایت کلوب رو چک کنید دیگه ... هر پستی میذاری تا یک ساعت میشه ویرایش کرد بعد از اون دیگه نمیشه ... من کار یک سایت دیگرو دارم میگم ...

2undercover
پنج شنبه 23 مرداد 1393, 07:29 صبح
اتفاقا فک می کنم توی سایت CSS-Tricks بود یک پست وجود داشت که دقیقا توضیح داده بود چرا Twitter به کاربر ها اجازه ویرایش Tweet هاشون رو نمیده.

http://css-tricks.com/features-complicated/

prans.info
پنج شنبه 23 مرداد 1393, 09:22 صبح
با مغز منم جور در نمیاد دوستان برای همین این تاپیک رو ارسال کردم

الان دوباره سایت کلوب رو چک کردم با کاربر اصلی دیگه اون مطلبی که به اشتراک گذاشته شده بود رو نمیتونم ویرایش کنم احتمالا یک زمانی گذاشتن برای مطالبی که به اشتراک گذاشته شدن مثلا تا یک ساعت بعد از ارسال پست قابل ویرایش هستن

نظرتون در این مورد چیه ؟
به نظر من امکان ویرایش گذاشتن تویه شبکه های اجتماعی غلطه و اگر هم باشه باید محدودیت هایی داشته باشه در مورد اشتراک گذاری هم کسی که میخواد share کنه اول باید ببینه چی هست بعد share کنه ، کاربرا انقدرم احمق نیستند که یه چیز پ و+ر ن رو share کنند .
اگه امکان ویرایش باشه باید تنها پست اصلی ویرایش بشه و پست های share شده نباید تغییری کنند .
فلسفش هم اینه :
شما یه چیزی رو از یه کسی میشنوی خوشت میاد بعد شما هم اون رو با دوستاتت به اشتراک میگذاری و اون مطلب رو به اونا میگی و شاید خودت نمک و فلفلش رو کم و زیاد کنی ...
اگه اون شخص اول که شما مطلب رو ازش شنیدی تغییر عقیده بده شما هم تغییر عقیده میدی؟ (بدون در جریان بودن)
یه موردی هم هست که مطمپن هستم کلوب تغییر نمیده (فکر نکنم انقدر ریز بین باشن) :
کاربر اول میاد پست میزاره
کاربر دوم پست کاربر اول رو شیر می کنه
کاربر سوم پست شیر شده ی کاربر دوم رو شیر می کنه
اگه کاربر اول پست رو تغییر بده پست کاربر سوم هم تغییر پیدا می کنه ؟
پ.ن :
از کلوب استفاده نکردم نمیدونم ساختار اشتراک گذاریش چطوریه .