PDA

View Full Version : لایت باکس

farghabil
سه شنبه 21 مرداد 1393, 17:55 عصر
سلام وقت بخیر

آقا هرکی بلده چطور میشه وقتی سایت واسه اولین با فقط باز میشه (دقت کنید گفتم فقط اولین بار) یه لایت باکس خوشگل باز شه و متن با هرچی که خواستم رو توش بزارم و نمایش بده رو بگه اینجا

بابا هرجا میگردم یه چیزه درست و درمون نست. همه هم فقط لینک میدن
لطفا یه اینو اینجا از اول کامل آموزش بدید فک کنید که ما هیچی بلد نیستیم و کامل بگید

خیلیییی ممنون

aminmousavi
سه شنبه 21 مرداد 1393, 22:52 عصر
سلام دوست عزیز . یک نمونه کد که این کار رو انجام میده رو در انتهای پست میگذارم ، در خصوص نحوه انجام این کار هم به این صورت هست :

- برای اینکه فقط یکبار اجرا شود باید از کوکی استفاده کنید ، به این صورت که یک مقدار در آن بریزید تا و مدت Expire آن هم یک مدت زمان بلند مدت مشخص کنید .
- اگر کاربران لوگین میکنند میتونید از Database هم بهره ببرید برای انجام اینکار به جای کوکی ، بنده خودم کوکی رو انتخاب میکنم .

- برای اجرای یک لایت باکس یا فنسی باکس در PageLoad کافیه یک دستور جی کوئری بنویسید که آن تگ a رو اجرا کند ، و تکه کد جی کوئری خود رو با ScriptManager در سمت کلاینت run بگیرید تا لایت باکس باز شود .

برای دیدن نمونه کلیک کنید . (http://www.greendeveloper.ir/DownloadView/19/11/%D8%A7%D8%AC%D8%B1%D8%A7%DB%8C-%DB%8C%DA%A9-%D9%81%D9%86%D8%B3%DB%8C-%D8%A8%D8%A7%DA%A9%D8%B3-%D8%AF%D8%B1-PageLoad)

امیدوارم مفید باشه ، موفق باشید .

farghabil
سه شنبه 21 مرداد 1393, 22:56 عصر
مهندسین عزیز میدونم سوال سختی مطرح نکردم
یکم توجه کنید به من :گریه: