PDA

View Full Version : مشکل حرف کاف (KAF)

تبار
دوشنبه 15 دی 1382, 01:54 صبح
سلام

البته میشود خواند ولی می‌خواهم بدانم چرا در این سایت حرف کاف به شکل مربع دیده می‌شود؟ :o
البته مال خودم را درست نمایش داده میشود .اگر راهی دارد بفرمایید تا ببینیم چکار می.شود کرد .

مهدی کرامتی
دوشنبه 15 دی 1382, 06:05 صبح
:shock:

M-Gheibi
دوشنبه 15 دی 1382, 13:36 عصر
چرا در این سایت حرف کاف به شکل مربع دیده می‌شود؟
البته مال خودم را درست نمایش داده میشود
فکر کنم مشکل از سیستم خودتونه چون تا اونجایی که من میدونم تا حالا همچین مشکلی برای کسی پیش نیومده (به قول آقا مهدی :shock: ) 8-)

کم حوصله
دوشنبه 15 دی 1382, 16:06 عصر
احتمالا ویندوز شما 98 عربی است که با پارسا 99 فارسی شده !!!! :wink:
نسخه ویندوز خود را عوض کنید مشکلتان حل می شود :mrgreen:

Abbas Arizi
دوشنبه 15 دی 1382, 16:24 عصر
فکر کنم مشکل از سیستم خودتونه چون تا اونجایی که من میدونم تا حالا همچین مشکلی برای کسی پیش نیومده
من هم هر وقت از Win98 میام توی سایت این اشکال وجود داره.

SherlookHolms
دوشنبه 15 دی 1382, 17:15 عصر

JavanSoft
سه شنبه 16 دی 1382, 00:33 صبح
دقیقا من هم همینطور ...در Meو 98همین مشکل رو دارم

کم حوصله
سه شنبه 16 دی 1382, 00:43 صبح
آقا اگر از 98 با ویرایش دوم عربی و پارسا 2001 استفاده کنید مشکلی نخواهید داشت :mrgreen:

SherlookHolms
سه شنبه 16 دی 1382, 10:30 صبح
اقا بیا xp شما که 500 تومان میدین cd نه 120 دلار

sql_qassem
سه شنبه 16 دی 1382, 15:43 عصر
مشکل برای win2000,winxp اتفاق می افته چون باید یک kbdfa.dll دستکاری شده رو توی شاخه systm32 \ در حالت safe mode یا از طریق سیستم عامل دیگری مثل ویندوز 98 باید کپی کنی تا صفحه کلید شما هم در win2000,winxp مانند پارسا 99 یا 2000 شود. البته اگر کسی بدون انجام اینکار چیزی بنویسند در ویندوزهای 98 درست دیده نمی شوند. و یا اگر در win98 نوشته شده باشند در 2000 درست دیده نمی شوند.
فایل را بردار و مشکلت را حل کن

SQL

تبار
سه شنبه 16 دی 1382, 16:10 عصر
از همگی ممنون
الان از یک سیستم که پارسا 99 دارد استفاده میکنم . کاف همه سالمه جز موقعی که جواب تاپیک را میدهم عبارت کلیک را ضایع می‌نویسد. اما خودم در منزل ME عربی دارم که با نوین XP فارسی شده و آنجا هم کاف خودم را درست می‌بینم ولی کاف مشکل داره البته نه همه.
پیشنهاد من اینه : حالا که اینجا یک سایت برای برنامه‌نویسهاست یک راه حل درست و حسابی پیدا کنیم . مثلا یک فونت برای دانلود یا unicode (که البته برای این راه دیره) یا علما نظر کارشناسی بدهند که هر کی با هر ویندوزی درست ببینه .
حقیقتا برای بزرگان قوم اینها باید دقدقه بزرگی باشه.البته من برای تذکر می‌گویم. :)

کم حوصله
سه شنبه 16 دی 1382, 23:42 عصر
دوست عزیز اینقدر گیر نده !!!! :wink: :mrgreen:

کم حوصله
سه شنبه 16 دی 1382, 23:48 عصر
آقا اگه خیلی گیر بدی همون بلایی که سر من امد سر شما هم خواهد آمدها از ما گفتن
پست بالایی را با این مقایسه کن ببین تفاوت ها را می توانی بگی؟؟؟؟؟

خوب دقت کن ببینم چه کاره ایی :P :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

کم حوصله
سه شنبه 16 دی 1382, 23:49 عصر
یک سری به این لینک بزن می فهمی چی میگم !!!!!

این قصه سری درااااااااااااااااااااااا ااااااااااااااااااااااااا ااااااز دارد :P :mrgreen:

کم حوصله
سه شنبه 16 دی 1382, 23:50 عصر
یک سری به این لینک بزن می فهمی چی میگم !!!!!

این قصه سری درااااااااااااااااااااااا ااااااااااااااااااااااااا ااااااز دارد :P :mrgreen:

http://www.barnamenevis.org/forum/viewtopic.php?t=2159

تبار
چهارشنبه 17 دی 1382, 04:11 صبح
چه جالب؟!! :lol:

هر چی می‌تونه اینجا پیچیده بشه . پس خودم باید مسیر این تاپیک را که شروع کرده‌ام اصلاح کنم. 8)

کم حوصله جان در این تاپیک تا اینجا تنها کسی که کافش مربع شده شمایی . ویندوزت چیه ؟ آیا با Scroll Lock اینجا فارسی می‌نویسی یا با Alt + Shift ؟
طراحان این سایت چه ویندوزهایی داشته‌اند ؟ آیا فونتی هست که همه درست ببینند یا امکان طراحی آن هست ؟ چرا در اینجا Coding را Arabic انتخاب کرده‌اند ، نه Unicode ?

کی موافقه راه حلهایی را پیشنهاد وآزمایش کنیم تا بهترین را بشناسیم ؟