PDA

View Full Version : سوال: Encrypt و Decrypt فایل های XML

Barbodben
چهارشنبه 22 مرداد 1393, 01:36 صبح
سلام
من از یک فایل xml استفاده میکنم که هم ازون میخونم و هم حذف و اضافه میکنم؛
حالا میخواستم بدونم چجوری میشه این فایل xml رو رمزگذاری کنم که در حین برنامه در حالی که فایل کد شده بخونم و ویرایشش کنم ؟

gilsoft
چهارشنبه 22 مرداد 1393, 07:22 صبح
چجوری میشه این فایل xml رو رمزگذاری کنم که در حین برنامه در حالی که فایل کد شده بخونم و ویرایشش کنم ؟

سلام دوست عزیز

شما اول بفرما که: فایل رو میخوای رمزگذاری کنی ؟ ... یا XmlElementهای داخل فایل رو ؟ :متفکر:

Barbodben
چهارشنبه 22 مرداد 1393, 13:11 عصر
خود فایل رو ؛ اینجوری بگم که: من یک برنامه دارم که اطلاعات در این فایل xml کنار(یا هر جای دیگه) برنامه ذخیره میشه و نمیخوام کاربر محتویاتشو ببینه و قراره این فایلو فقط از طریق برنامه خودم باز و ویرایش بشه. البته تو ذهنم بود که مثلا برای خوندن اطلاعات با کد و انکد کردن فایل یک لحظه فایل رو باز کنه، انکد و کد کنه و دوباره ببندتش، ولی دیدم نه کار حرفه ایی هست و نه عقلانی چون بعضی وقتا مثلا یک سرچ داره تو رویداد تکت باکس و فشرده شدن هر کلید رخ میده که شاید اصلا برنامه هنگ کنه

ممنون

Barbodben
جمعه 31 مرداد 1393, 18:55 عصر
سلام دوست عزیز

شما اول بفرما که: فایل رو میخوای رمزگذاری کنی ؟ ... یا XmlElementهای داخل فایل رو ؟ :متفکر:

فرماییدم دیگه :لبخند:

tadeh2010
شنبه 28 آذر 1394, 14:40 عصر
خود فایل رو ؛ اینجوری بگم که: من یک برنامه دارم که اطلاعات در این فایل xml کنار(یا هر جای دیگه) برنامه ذخیره میشه و نمیخوام کاربر محتویاتشو ببینه و قراره این فایلو فقط از طریق برنامه خودم باز و ویرایش بشه. البته تو ذهنم بود که مثلا برای خوندن اطلاعات با کد و انکد کردن فایل یک لحظه فایل رو باز کنه، انکد و کد کنه و دوباره ببندتش، ولی دیدم نه کار حرفه ایی هست و نه عقلانی چون بعضی وقتا مثلا یک سرچ داره تو رویداد تکت باکس و فشرده شدن هر کلید رخ میده که شاید اصلا برنامه هنگ کنه

ممنون

سلام دوست عزیز نتیجه کارتان چی شد!؟ توانستید انجامش بدهید؟
البته من فکر بکنم اگر می خواهید کاربر نتواند اطلاعات را ببیند، خوب از XML استفاده نکنید!