PDA

View Full Version : برنامه نویسی با PHP

mahdivita
چهارشنبه 22 مرداد 1393, 12:52 عصر
سلام
من میخوام یه قسمت توی هر نمونه کار سایتم باشه با عنوان افزودن به دلخواه بعد وقتی روش کلیک شد اسم اون نمونه کار یه جا ذخیره بشه (هر چندتا هم انتخاب کردیم ذخیره بشه یه جا) بعد یه دکمه هم یه جای سایت باشه با عنوان سفارش که وقتی روش کلیک شد صفحه ی سفارش باز بشه بعد یک فیلد که مربوط میشه به طرح ها دلخواه محتواش اسم همون نمونه کارهایی باشه که قبلا انتخاب کردیم و اسم نمونه کارهایی که انتخاب کردیم توی اون فیلد قرار بگیره
چجوری میشه این کار رو کرد؟؟
کار آسونی هست؟؟
من سطح PHP خیلی ضعیفه یعنی فقط همون چیزایی که توی دوران هنرستان بهمون گفتن بلدم چه چیزایی رو باید بلد باشم تا بتونم اون رو درست کنم؟؟؟(چون میخوام PHP رو از اول شروع کنم به یادگیری و میخوام اول این رو درست کنم که خیلی ضروریه)
ممنون میشم کمک کنید:قلب:

مهرداد سیف زاده
چهارشنبه 22 مرداد 1393, 13:07 عصر
این چیزهایی که گفتید به مکانیزم ربط داره نه خود php‌ البته نه این که با php‌نشه بلکه باید مکانیزم های ذخیره اطلاعات در کوکی و session و همچنین نگهداری اطلاعات یک کاربر و بازیابی اونها و رد و بدل اطلاعات با دیتابیس و چیزهای دیگرو همزمان با یادگیری دستورات php یاد بگیرید
برای مکانیزم این کار هم داده های انتخاب شده بصورت json‌میتونه در کوکی ذخیره بشه و در آخر بره برای خرید نهایی و اونجا پردازشهای دیگه روش صورت بگیره

mahdivita
چهارشنبه 22 مرداد 1393, 14:45 عصر
میشه یه کم واضح تر توضیح بدین
تازه کار هستم:خجالت: