PDA

View Full Version : دریافت اطلاعات از یک فایل Tpl در Php

mehran6764
پنج شنبه 23 مرداد 1393, 02:59 صبح
سلام ، چطوری می تونم از درون یک فایل Tpl مقداری رو بخونم و داخل یک متغیر رشته ای در Php ذخیره کنم ، دقیق تر بگم درون فایل index.tpl کد زیر هست

<label for="Marketer" class="left">معرف:</label> <input type="text" name="Marketer" id="Marketer" class="form" dir="ltr" style="width: 265px;"><div class="cleaner"></div>

و من میخوام داخل index.php به محتویات Marketer دسترسی داشته باشم

Tarragon
پنج شنبه 23 مرداد 1393, 08:55 صبح
سلام

$mohtava = file_get_contents('index.tpl');

mehran6764
پنج شنبه 23 مرداد 1393, 15:42 عصر
سلام

$mohtava = file_get_contents('index.tpl');

ببخشید این الان محتویات Marketer رو میخونه ؟ راستش من متوجه شدم
تو فایل TPL چند تا جعبه متن هست ولی من میخوام به محتویات Marketer که یک جعبه متن هست دسترسی داشته باشم

mehran6764
پنج شنبه 23 مرداد 1393, 17:13 عصر
من دو تا مورد هست اشکال دارم اول اینکه محتویات اون تکست رو که گفتم نمی تونم از کدی که دوستمون گفتتند جدا کنم
دوم فایل TPL در مسیر زیر هست و نمی تونم درست ادرس دهی کنم
public_html/str2/templates/templates/index.tpl

Tarragon
پنج شنبه 23 مرداد 1393, 17:22 عصر
سلام
برای مورد اول فایلی که باید اینکلود شه رو بگذارید تا بگم.
مورد دوم :
$mohtava = file_get_contents('/public_html/str2/templates/templates/index.tpl');

mehran6764
پنج شنبه 23 مرداد 1393, 17:35 عصر
سلام
برای مورد اول فایلی که باید اینکلود شه رو بگذارید تا بگم.
مورد دوم :
$mohtava = file_get_contents('/public_html/str2/templates/templates/index.tpl');

اما در مورد مورد دوم : وقتی فایل tpl و فایل php در یک مسیر هستند مشکلی پیش نمیاد اما وقتی فایل tpl رو از مسیری که گفتم فراخوانی می کنم این خطاها رو نشون می ده

Warning: file_get_contents() [function.file-get-contents (http://str2.ketabsoft.ir/function.file-get-contents)]: Unable to access /public_html/str2/templates/templates/index.tpl in /home3/ketabsof/public_html/str2/test.php on line 2

Warning: file_get_contents(/public_html/str2/templates/templates/index.tpl) [function.file-get-contents (http://str2.ketabsoft.ir/function.file-get-contents)]: failed to open stream: No such file or directory in /home3/ketabsof/public_html/str2/test.php on line 2

لینک فایل تی پی ال : http://98file.ir/upload/01ag_index.zip

کلا" فلسلفه جست و جوی این سوالم اینکه میخوام به ماژول فریر یک کد معرف اضافه کنم

marys_farahani
پنج شنبه 23 مرداد 1393, 17:59 عصر
میتونی اطلاعاتت رو با فورم با جی کوئری بفرستی به صفحه php کجاش براتون سوال بوده ؟؟

Tarragon
پنج شنبه 23 مرداد 1393, 18:00 عصر
دوست عزیز
این کد smarty هستش و برای خودش داکیومنت داره.
کسی از دوستان با این اسکریپت کار کرده که راهنمایی کنه؟

mehran6764
پنج شنبه 23 مرداد 1393, 18:14 عصر
میتونی اطلاعاتت رو با فورم با جی کوئری بفرستی به صفحه php کجاش براتون سوال بوده ؟؟

مرسی ، قبلا هم مورد مشابهی بود شما کمک کردین حل بشه فقط اون موقع بر عکس اینو میخواستم ، اون موقع میخواستم از پی اچ پی به اسمارتی متغیر بفرستم
ولی الان میخوام از داخل فایل اسمارتی متغیر رو بخونم ، یعنی داخل فایل اسمارتی یک جعبه متن هست ، میخوام محتویات اون Textbox رو تو فایل php فراخوانی کنم.

<label for="Marketer" class="left">معرف:</label> <input type="text" name="Marketer" id="Marketer" class="form" dir="ltr" style="width: 265px;"><div class="cleaner"></div>

دوست عزیز
این کد smarty هستش و برای خودش داکیومنت داره.
کسی از دوستان با این اسکریپت کار کرده که راهنمایی کنه؟

اگر از این کد که شما گفتین بتونیم مقدار بخصوصی رو جدا کنیم ، موشکل تا حد زیادی درست می شد

Tarragon
پنج شنبه 23 مرداد 1393, 18:38 عصر
می شه.
راه استانداردش استفاده از preg_match (سخت از راه دوم بدلیل استفاده از regex) و راه دوم explode هستش.(پیشنهاد نمی شه چون غیر استاندارده ولی اسان تره.)