PDA

View Full Version : نظرتون در مورد این سایت چیست (قیمت رو هم بگید)

sun2rise
پنج شنبه 23 مرداد 1393, 16:44 عصر
دوستان و اساتید لطفا به سایت زیر یه نگاهی بندازید و نظر و پیشنهاد خودتون رو هم بگید
اگر انتقادی هم بود لطفا اگه ممکنه راهکار هم بگید
اگه توی قیمت گذاری هم وارد هستید قیمت سایت رو هم بگید
این سایت کاملا داینامیک با مدیریت یک سایت ساز می باشد به طوری که بعد از نصب سایت بر روی سرور دیگه هیچ نیازی به تغییر کد سایت نیست و همه چیز اون توی مدیریت سایت قابل تغییر هستش

officenet.ir

CsharpNevisi
پنج شنبه 23 مرداد 1393, 17:44 عصر
خب از بالا شروع میکنیم ... !!! :لبخند:
منوهای بالات به هم ریخته است ... نگا کن ... صفحه اصلی و مقالات سایت تو دوتا خط نوشته شده ... !!! (باید تو کدهای سی اس اس width رو بیشتر کنی)
ره بینی که برای سرچ هست زیر نصفش زیر اسلاید شو هستش و خودشم زیر باکس جستجو هست (بای تو شیوه نامه مارگین راست و بالا رو تغییر بدی)
به نظر من اگه باکس جستجو هنگام فکوس خالی بشه خیلی بهتره ... !!!!
ابن کار با کد جاوا برای سایت شما با فرض این که ای.دی تکست باکس شما txt است :

$("#atxt").focus(function(){ if($(this).val()== "Search...") {
$(this).val(""); } }); $("#txt").blur(function(){ if($(this).val()== "") { $(this).val("Search..."); } });
تو بعضی از جاها برای داشتن بک.گراند گرادینت از عکس ایتفاده کردی که میتونی به جای عکس از این کد استفاده کنی :

background:linear-gradient(#666,#333);
اگه من بودم بیشتر رو جلوه های ویژه و جنبه نمایشیش گار میکردم و سعی میکردم که ریسپانسیو طراحیش کنم .. !!!
برای تصاویر بند انگشتی نمونه کارها خیلی خلاقیت به خرج دادی خیلی خوشم اومد ... !!!
ین قسمت سلیقه ایه ولی منوهای بالا خیلی ضعیفن ... روشون کار کن .. !!!
از نظر سئو هم که این ایراداتو داری و اگه برطرفش کنی خیلی خوبه: http://seositecheckup.com/checkup/result/37d319e0cc11f170483b45875dc1b25e?url=http://officenet.ir/
در کل کار خوبی از اب درومده ... خسته نباشی ... !!!!:تشویق:

sun2rise
پنج شنبه 23 مرداد 1393, 18:01 عصر
ممنون از شما
منظورتون از منوهای بالا و سرچ رو من نفهمیدم یعنی کلا به چنین مشکلی برنخوردم شاید توی مرورگرهای دیگه اینطوری شده باشه
در مورد فوکوس هم چون زیاد وقت برای ریزکاری ها نذاشتم از دستم در رفته و به نظرم زیاد هم مهم نیست که کد جاوا بذارم چون روی سرعت سایت تاثیر میذاره
در مورد بک گراند گرادیانت که از عکس استفاده کردم چون اگه از سی اس اس استفاده میکردم توی مرورگرهای نسخه های پایین اینترنت اکسپلورر به مشکل بر میخوردم برای همین از عکس استفاده کردم
بازم ممنون از این که وقتت رو گذاشتی و نقد خوبی کردی

CsharpNevisi
پنج شنبه 23 مرداد 1393, 18:17 عصر
کد جاوا بذارم چون روی سرعت سایت تاثیر میذاره
حجم کدی که من گذاشتم به 1 بایت هم نمیرسه و تو بارگذاری به هیچ عنوان افت سرعت نخواهی داشت .. موقع اجرا شدن کد هم چون سمت کلاینته به هزارم ثانیه هم نمیرسه :چشمک:
122271

sun2rise
جمعه 24 مرداد 1393, 15:22 عصر
دوستان لطفا نظرات خودتون رو بگید قیمت هم یادتون نره