PDA

View Full Version : سوال: آموزش ساخت نرم افزار برای مدیریت سایت

amirmohammad76
پنج شنبه 23 مرداد 1393, 20:08 عصر
با سلام خدمت تمامی دوستان و استادان عزیز ، بنده در حال طراحی سایتی به زبان php هستم که این اسکریپت مربوط به سایت یک رستوران می باشد. بنده در این اسکریپت یک قسمت سفارش آنلاین طراحی کردم و نیازمند آن است که صفحه لیست سفارش ها دائما رفرش شود. حالا من میخوام این صفحه رو در یک پروژه C#‎‎ اجرا کنم و از دوستان میخوام که بنده رو در این راه همراهی کنند.
من میخوام بدونم که چجوری میشه صفحه وبی رو که در نرم افزار اجرا کردیم با دستوری (در زمان مشخص) رفرش کنیم. از دوستان ممنون میشم که راهنمایی کنند.

vistacali
پنج شنبه 23 مرداد 1393, 20:35 عصر
MSDN واسه همین کار ها ساخته شد دوست عزیز من لینک جهت مشاهده (http://msdn.microsoft.com/en-us/library/txewax99(v=vs.110).aspx)

// Reloads the current page.
private void refreshButton_Click(object sender, EventArgs e)
{
// Skip refresh if about:blank is loaded to avoid removing
// content specified by the DocumentText property.
if (!webBrowser1.Url.Equals("about:blank"))
{
webBrowser1.Refresh();
}
}

amirmohammad76
جمعه 24 مرداد 1393, 00:10 صبح
خیلی ممنون ، من چون با این زبان برنامه نویسی آشنا نیستم و تازه شروع کردم نمیدونستم ، الآن یه چیز جدید یاد گرفتم. خیلی ممنون

omid nasri
جمعه 24 مرداد 1393, 00:18 صبح
شما می تونی از روشی که الان بنده در حال استفاده هستم استفاده کنی ، شما نیاز ندارید همانند وب سایت عمل کنید، کافی هستش تمامی فیلدها رو از ورودی گرفته و مستقیم به سرور بفرستی.

amirmohammad76
شنبه 25 مرداد 1393, 10:05 صبح
شما می تونی از روشی که الان بنده در حال استفاده هستم استفاده کنی ، شما نیاز ندارید همانند وب سایت عمل کنید، کافی هستش تمامی فیلدها رو از ورودی گرفته و مستقیم به سرور بفرستی.
خوب ممکنه که یه آموزش قرار بدید ، چون بنده تازه شروع به یاد گیری این زبان کردم و با اون آشنانیستم.