PDA

View Full Version : مشکل نمایش فارسی و استفاده از usercontrol

sabaab1359
دوشنبه 01 خرداد 1385, 14:55 عصر
سلام.
1.من یک سایت اماده گرفتم به زبان C# ولی متاسفانه کلمات فارسی را که در فرم ها نوشته درست نشون نمیده.
2.می خوام از متدهایی که در یک Usercontrol تعریف کردم در فرم استفاده کنم , مثل VB.NET که میشه این کار رو کرد.
اگر کسی می تونه, راهنماییم کنه.ممنون

reza_rad
دوشنبه 01 خرداد 1385, 15:02 عصر
می خوام از متدهایی که در یک Usercontrol تعریف کردم در فرم استفاده کنم , مثل VB.NET که میشه این کار رو کرد.

خوب مثل vb.net هست دیگه.مشکلت کجاست؟
وقتی tag اش رو اضافه کردی به صفحه ات می تونی از متدهاش استفاده کنی.

sabaab1359
دوشنبه 01 خرداد 1385, 16:24 عصر
خوب نشد. امتحان کردم، مثلا من یک کنترل دارم به نام userlink , من این کنترل رو با استفاده از <@Register> به فرم اضافه کردم. توی این کنترل یک متد دارم به اسم مثلا Read. در VB به صورت UserLink.read استفاده می کنم، ولی توی C# می گه Userlink رو نمی شناسه.

اَرژنگ
دوشنبه 01 خرداد 1385, 16:35 عصر
خوب نشد. امتحان کردم، مثلا من یک کنترل دارم به نام userlink , من این کنترل رو با استفاده از <@Register> به فرم اضافه کردم. توی این کنترل یک متد دارم به اسم مثلا Read. در VB به صورت UserLink.read استفاده می کنم، ولی توی C# می گه Userlink رو نمی شناسه.
userlink <> Userlink !!!!!!!!!

sabaab1359
دوشنبه 01 خرداد 1385, 16:39 عصر
userlink <> Userlink !!!!!!!!!

منظورم از UserLink یک UserControl است

reza_rad
سه شنبه 02 خرداد 1385, 08:38 صبح

نمی دونم شاید ایراد از اینجا باشه:
سی شارپ case sensitive هست یعنی باید حتما با همون حروف کوچک و بزرگی که تعریف کردی ازش استفاده کنی.نسبت به حروف و بزرگی و کوچکی شون حساسه.
شاید ایراد اینجا باشه.

فکر کنم منظور دوستون آرژنگ هم همین بود.

sabaab1359
سه شنبه 02 خرداد 1385, 08:55 صبح
نه , حروف کوچک و بزرگ رو رعایت می کنم. اتفاقا خیلی حواسم هست.
راستی کسی نمی دونه مشکل فارسی رو چطور باید حل کنم