PDA

View Full Version : سوال: پرینت در asp

mahrokh202
جمعه 24 مرداد 1393, 11:22 صبح
سلام دوستان
من یه وب سایت طراحی کردم برای فروشگاه و میخوام بعد از خرید (مثلا به ازای پر شدن جدولی خاص) پرینت اطلاعات برای انبار دار صادر بشه بدون اینکه نیاز به کلیک یا کار دیگه ای توسط انبار دار باشه
ایا امکانش هست پرینت بدون دخالت انسانی انجام بشه؟ چطور؟

mahrokh202
دوشنبه 27 مرداد 1393, 17:53 عصر
بچه ها کسی نمیدونه چطور باید این کار رو انجام داد؟

aminmousavi
سه شنبه 28 مرداد 1393, 01:40 صبح
سلام دوست عزیز ، تا اونجایی که بنده اطلاع دارم توی asp بخاطر امنیت همچین کاری صورت نمیگیره ، میتونین صفحه ای print رو باز کنین ، اما بلاخره باید دکمه print رو کاربر بزنه ، اگه میخواین بدونه زدن حتی یک دکمه پرینت بگیره ، پیشنهاد میکنم یک مرورگر با C# بسازید که مرورگر براتون این کار رو انجام بده . (یعنی انباردار از این مرورگر خاص شما استفاده کنه)

mahrokh202
چهارشنبه 05 شهریور 1393, 20:58 عصر
ایا من میتونم یه الارم طراحی کنم و طبق یه زمان مشخص مثلا 5 دقیقه یکبار چک کنه که چیزی به تیبل سفارشات اضافه شده یا نه و در صورت اضافه شدن
الارم بده؟
میشه همچین چیزی رو نوشت؟
چطور؟

aminmousavi
چهارشنبه 05 شهریور 1393, 22:42 عصر
بستگی داره داره تعریف و منظورتون از آلارم چی هست !
اگه میخواین که Alert جاوا اسکریپتی باشه از کد زیر میتونین استفاده کنین :

ScriptManager.RegisterClientScriptBlock(PageSource , PageSource.GetType(), "alert", "alert('hello world');", true);

اگر منظورتون ناتیفیکشن هست مثل اطلاعیه همین سایت یا برای فیـــــــس.بوـــکـــ میتونین به سادگی با کنترل لیترال کد html خودتون رو write کنین توی صفحه

برای چک کردن 5 دقیقه یکبار هم میتونین به سادگی از Timer خود ASP استفاده کنین !

mahrokh202
پنج شنبه 06 شهریور 1393, 19:28 عصر
مرسی از جوابتون
من میخوام یه تابع بنویسم که شامل دستور سکلکت از یه جدول باشه و اگه خروجی تابع نال نبود الارم رو نشون بده
ولی من تا بحال با لیترال کار نکردم
ایا امکانش هست که همچین چیزی رو با لیترال نوشت؟
میشه یه مثال بزنید

mahrokh202
پنج شنبه 06 شهریور 1393, 21:09 عصر
ممنون مشکلم حل شد
استفاده از تایمر کارمو راه انداخت

En_MK
پنج شنبه 06 شهریور 1393, 23:28 عصر
من اگر به جای شما بودم در event bind شدن اون گریدی که اطلاعات داخلش وارد میشه اینکارو انجام میدادم
بهرحال خوشبختانه راه حل را پیدا کردید