PDA

View Full Version : مشکل در برنامه سی شارپ در ویندوز جدید

hsgpro
جمعه 24 مرداد 1393, 11:53 صبح
سلام دوستان
یکی از برنامه های من موقع برنامه نویسی و اتمام پروژه در همون ویندوزم به خوبی اجرا و کار میکرد اما الان تو ویندوز 7 جدیدم اجرا میشه اما عملکردی رو که باید انجام میداد اول این اخطار رو میده:

An unhandled exception of type 'System.ArgumentException' occurred in mscorlib.dll

Additional information: Path cannot be the empty string or all whitespace.

بعدش وقتی روی دکمه Break کلیک میکنم این اخطار رو میده:

path Cannot obtain value of local or argument 'path' as it is not available at this instruction pointer, possibly because it has been optimized away. string

در کد های برنامه من اصلاً متغیر رشته ای با نام path تعریف نشده و از دیالوگ OpenFileDialog استفاده میشه.فقط با IO.Path.GetFileName نام فایل رو در میارم.
در سایت های خارجی مثل StackOverFlow متن اخطار دوم رو که سرچ کردم گفته بودن احتمالاً شما از گزینه Optimize Code در بخش Build Options استفاده کردید که باید غیرفعالش کنید دقیقاً من هم از این گزینه Optimize Code چون حجم فایل اجرایی رو کم میکرد استفاده کردم اما با اینکه رفتم غیرفعالش کردم بازم متاسفانه همین مشکل هست.

الان به نظرتون باید چی کار کنم؟

Mahmoud.Afrad
جمعه 24 مرداد 1393, 13:18 عصر
به چه خطی از برنامه خطا میگیره؟
وقتی خطا رخ داد از پنجره کوچکی که باز میشه گزینه View Detail رو انتخاب کن و ببین در قسمت TargetSite منشا خطا کجاست و کد اون قسمت رو قرار بده.

hsgpro
شنبه 08 آذر 1393, 22:36 عصر
به چه خطی از برنامه خطا میگیره؟
وقتی خطا رخ داد از پنجره کوچکی که باز میشه گزینه View Detail رو انتخاب کن و ببین در قسمت TargetSite منشا خطا کجاست و کد اون قسمت رو قرار بده.

والا اگه خط رو که میگفت این جا نمی پرسیدم فقط یه صفحه خالی با متن اون اخطار میاره فقط هم می تونم Break کنم.

dele_ghamgin_2008
یک شنبه 09 آذر 1393, 15:52 عصر
والا اگه خط رو که میگفت این جا نمی پرسیدم فقط یه صفحه خالی با متن اون اخطار میاره فقط هم می تونم Break کنم.

نت فریم ورک نسخه 4 به بالا رو روی سیستم نصب کن مشکلت حل میشه