PDA

View Full Version : باز شدن یک فرم بعد از انتخاب یک textbox

sorena2000
جمعه 24 مرداد 1393, 14:16 عصر
سلام به دوستان و اساتید عزیز . من می خوام وقتی فرمم باز میشه با انتخاب هر textbox ام یک فرم دیپه باز بشه اما نمیدونم تو کدوم روخداد textbox باید نوشت ممنون می شم اگه دوستان اطلاعی دارن بگن. یا با زدن مثل یک یا ترکیب دو کلیک 1 فرم باز کنه !!!

sohil_ww
جمعه 24 مرداد 1393, 14:21 عصر
می تونی تو رویداد کلیک یا اینتر بسته به نیازت بنویسی اگه بیشتر توضیح بدی بهتر می تونم کمکت کنم موفق باشی

sorena2000
جمعه 24 مرداد 1393, 14:52 عصر
می تونی تو رویداد کلیک یا اینتر بسته به نیازت بنویسی اگه بیشتر توضیح بدی بهتر می تونم کمکت کنم موفق باشی

دوست عزیز
در نظر بگیرید مثلا برای نوشتن 1 برنامه نیاز هست مشخصات کاربر ، شرکت ، و چند بخش دیگه که قبلا ذخیره شده رو توی یک فرم قرار بدیم من می خوام بجای اینکه برای هر یک از این بخش ها باتوم سرچ قرار بدم وقتی روی تکس باکس مورد نظر حالا چه با استفاده از کلیک اینترن و جابجایی تکس باکس ها . یا با کلیک های ترکیبی روی تکس باکس مورد نظر پنجره سرچ براشون باز بشه و بشه مشخصات مورد نظر رو سرچ و انتخاب کرد. نمی دونم درست توضیح دادم یا نه ؟ اگر متوجه نشدید بگید کامل تر بگم . ممنون .

sohil_ww
جمعه 24 مرداد 1393, 15:04 عصر
بله متوجه شدم من اینجور مواقع از کلید های f3 یا f10 استفاده می کنم که اگه کار بر این کلیک رو روی تکس باکس فشار داد فرم سرچم براش نمایش داده بشه
که می تونی تو رویداد keydown() نمایش داده بشه

sorena2000
جمعه 24 مرداد 1393, 15:13 عصر
بسیار ممنون