PDA

View Full Version : سوال: یادگیری جاوا

Mohammadsgh
شنبه 25 مرداد 1393, 00:06 صبح
درود
من برنامه نویسphp هستم.میخوام جاوا هم یاد بگیرم(فقط در کنارش).این کار درستیه؟جاوا آینده داره(10 20سال)؟سخته؟من شنیدم تو جاوا یه باگ خطرناک پیدا شده راسته؟ممنون میشم من رو در زمینه یادگیری جاوا و کارم راهنمایی کنید؟:قلب:
سپاس

A.iman
شنبه 25 مرداد 1393, 19:33 عصر
درود
من برنامه نویسphp هستم.میخوام جاوا هم یاد بگیرم(فقط در کنارش).این کار درستیه؟جاوا آینده داره(10 20سال)؟سخته؟من شنیدم تو جاوا یه باگ خطرناک پیدا شده راسته؟ممنون میشم من رو در زمینه یادگیری جاوا و کارم راهنمایی کنید؟:قلب:
سپاس
خب الان که php بلدین و میتونین درآمد داشته باشین چه دلیل و انگیزه ای برای یادگیری جاوا دارین ؟
تو دنیای تکنولوژی آدم از فرداش خبر نداره چه برسه به 10 سال بعد !
سخت یعنی چی ؟! زبان برنامه نویسی هست دیگه ، ولی خیلی گسترده تر از php هست .
الان من بگم یه باگ خطرناک تو php پیدا شده ، شما باور میکنین ؟ اصلا این باگ کجاست ؟ تو کتابخونه است ؟ تو یکی از فریمورک ها ست ؟
باید دلیل قوی ای برای یادگیری داشته باشین . مثلا یه کاری که با php نتونی انجام بدی ... مثلا یادگیری نود توجیه داره . کارایی که با نود انجام میشه خیلی راحتر تر و کم هزینه تر هست ... البته بزرگایی هستن اینجا که پدر جاوا و نود رو در آوردن ... بنده فقط در حد دانسته هام گفتم .

Mohammadsgh
یک شنبه 26 مرداد 1393, 10:20 صبح
من می خواستم علاوه بر php جاوا هم یاد بگیرم.از جاوا خوشم میاد.از لحاظ یادگیریش ایراد داره؟چقدر زمان برای یادگیریش میخواد؟
ممنون میشم راهنمایی کنید؟:قلب:

tux-world
چهارشنبه 29 مرداد 1393, 14:18 عصر
من خودم توسعه دهنده php هستم ولی با توجه به نیاز هایی که دارم جاوا و اندروید هم کار کردم و الان بیشترین وقتم رو این دو تا مبحث هستش. تفاوتهای زیادی بینشون هست اگه میتونین تو کد نویسی این تفاوتها رو حس بکنید و به کارتون تو کدنویسی لطمه نمیزنه بهتره یاد بگیرید. هر کودوم برای یه کار خاصی هستن و من توصیه میکنم یاد بگیرید