ورود

View Full Version : سوال: دانلود زیرنویس فارسی lynda

khordady
شنبه 25 مرداد 1393, 11:50 صبح
سلام دوستان. میخوام یه سایت بزنم و فیلم های آموزی lynda و دیگر شرکت هارو با زیرنویس فارسی برا فروش بذارم. ترجمه از خودمه.
به نظر شما میارزه وقتم رو بذارم روش یا نه؟ هر بخش زیرنویس رو حدودا 1000 میفروشم و فروش پستی هم میذارم.
برای حفظ امنیتش چه جوری زیرنویس رو بدم ذست مشتری؟

ABZiko
شنبه 25 مرداد 1393, 13:12 عصر
روی lynda به نظرم وقت نزارید، خیلی بهتره، کلا مباحث رو خیلی سریع و بدون حتی یک توضح کوتاه فیلم ها رو پیش می بره ولی اگر روی فیلم های دیگه وقت بزارید خیلی بهتره.

_mojitaba_
یک شنبه 26 مرداد 1393, 10:57 صبح
لیندا چی داره؟ من تاحالا ندیدم چیزی رو درس درمون آموزش بده

mehdytux
یک شنبه 26 مرداد 1393, 11:42 صبح
راه های زیادی وجود داره که می تونی زیرنویس رو در خود فایل ویدیو قراربدی .
در این مورد که آیا ویدیوها فروش خواهند داشت یا نه توصیه می کنم با حوصله و آرام جلو برین.
من این روش رو به شما پیشنهاد میدم که به نظرم از هر مبحث چند جلسه اول رو رایگان در اختیار قرار بدین تا کاربر با دیدن ویدیوها اصطلاحا هم یک پیش نمایش به دست بیاره و هم اینکه با اینکار یکم اون رو تحریک می کنید. ( به زبان ساده دهنش آب می افته ).
چون اگر بخواهی همینطوری بفروشیش از اونجایی که جو جامعه بر روی بی اعتمادی استواره کاربر از ترس اینکه چیز خوبی گیرش نیاد بی خیال میشه.
پس می تونی با رایگان کردن چند درس اول از هر مبحث کاربر رو آماده کنی و حتی اگر خرید هم نکنه مطمنن یادش می مونه که یه جایی یه همچین چیزی رو دیده و بعده ها اگر چه خودش و چه یک دوست در حال استفاده از اون ویدیو بدون زیرنویس باشه سریع این موضوع که به سایت شما بیاد و خرید کنه به یادش می افته. چون با دیدن همون چند ویدیو رایگان یک تصویر ذهنی در یاد و خاطرش باقی می مونه.
در مورد گرفتن و میزان درآمدزایی این کار شما نیاز به تبلیغ داری.
برو به سایت های اشتراک فایل و فروش فایل همچون farvit و aparat و ویدیوهای نمونه خود رو اونجا بزار. حتما یادت نره که نام سایت خود رو لا اقل برای 15 ثانیه اول هر ویدیو هم که شده به صورت watermark بر روی ویدیو قرار بدی تا با دست به دست شدن ویدیوهات خیالت راهت باشه که ردی از نام سایت در هر ویدیو گذاشتی و کاربر می دونه باید به کدوم سایت برای خرید مراجعه کنه.
در کل با سایر دوستان مشورت کن ببین شاید کسی تجربه ای در این مورد داشته باشه. اگر موفق بود شما نیز از تجربه ایشون استفاده کن و اگر تجربه تلخی داشت سعی کن ببینی که ایشون حرکتش اشتباه بوده یا اصلا این ایده بین کاربران فارسی زبان دارای طرفدار نیست.
عجله نکن اجازه بده سایر دوستان تجربیات و ایده ها و نظرات خود رو اعلام کنن و بعد یه جمع بندی کن.

manikuchuloo
چهارشنبه 22 بهمن 1393, 12:20 عصر
اتفاقا به نظر من پیشنهاد خیلی خوبیه ... منم زیاد در موردش فکر کردم. پروژه خوبیه به نظر من. من که حاظر به خرید همچین فایل هایی هستم به شخصه ...