PDA

View Full Version : مشکل در ارور Runtime Error در لود سایت

pure_love
شنبه 25 مرداد 1393, 14:24 عصر
سلام بچه ها
ببخشید من یه مشکل دارم
وقتی قالبم رو هاست ویندوز آپلود میکنم و بعد اجرا میکنم وقتی میخواد سایت لود شه این پیغام میده و سایت باز نمیشه :
122327

دوستان عزیزم درون فایل Web.Config هم این کد هاست:
122328
لطفا بگین مشکل از کجاست؟چیکار کنم سایت بالا بیاد؟
منتظرم مرسی

aminmousavi
شنبه 25 مرداد 1393, 17:17 عصر
سلام دوست عزیز ، کاش صفحه اررور رو کامل اسکرین شات میگرفتی ، که معلوم باشه ورژن دات نت هاست چند هست .
برای من این خطا برای این مشکلات بوده :

- سینک نبودن ورژن دات نت پروژه با دات نت هاست (انتهای همین صفحه ارور مینویسه دات نت چند هست ، بررسی کن ببین با پروژه ات مطابقت داره ؟)
- برای کوئری استرینگ (به طور کل کار با دیتابیس ، نام یوزر ، ...)

rayanravesh
شنبه 25 مرداد 1393, 21:28 عصر
برای اینکه خطا رو نشون ده باید کد زیر رو به webconfig اضافه کنی . این جوری خطا معلوم نیست

<customerrors mode="off">

pure_love
شنبه 25 مرداد 1393, 22:08 عصر
برای اینکه خطا رو نشون ده باید کد زیر رو به webconfig اضافه کنی . این جوری خطا معلوم نیست

<customerrors mode="off">

دوست عزیز گذاشتم حالا این پیغام میده:

122351

لطفا بگید چیکار کنم؟

farhud
یک شنبه 26 مرداد 1393, 10:06 صبح
همانطور که گفته شده، معمولا به دلیل یکی نبودن نسخه دات نت سایت شما با نسخه دات نت هاست هست. کنترل پنل هاست شما چیست؟

pure_love
یک شنبه 26 مرداد 1393, 14:19 عصر
همانطور که گفته شده، معمولا به دلیل یکی نبودن نسخه دات نت سایت شما با نسخه دات نت هاست هست. کنترل پنل هاست شما چیست؟

دوست عزیز مشخصات هاست من اینه:

122363

اینم مشخصات برنامم که باهاش ساختم :

122364

لطفا بگید چیکار کنم درس شه؟مشکل از کجاست!؟
خیلی کلافه شدم لطفا کمکم کنید
منتظرم مرسی

farhud
یک شنبه 26 مرداد 1393, 16:45 عصر
گزینه asp.net setting در کنترل پنل پلسک را انتخاب کنید. ببنید نسخه تنظیم شده دات نت با نسخه مورد استفاده شما مطابقت دارد یا نه؟

در ضمن برای اینکه متوجه شوید نسخه مورد استفاده شما چه نسخه ای است، باید فایل web.config را مشاهده کنید.

pure_love
دوشنبه 27 مرداد 1393, 00:25 صبح
گزینه asp.net setting در کنترل پنل پلسک را انتخاب کنید. ببنید نسخه تنظیم شده دات نت با نسخه مورد استفاده شما مطابقت دارد یا نه؟

در ضمن برای اینکه متوجه شوید نسخه مورد استفاده شما چه نسخه ای است، باید فایل web.config را مشاهده کنید.

مرسی عزیز خیلی گلی ورژن هاست بالا بردم سایت باز شد : www.zooks.ir
مرسیییییییییییییییی:قلب:
فقط عزیز اگه بخوام پایگاه داده هام که با برنامه sql 2005 ساختم رو هاست آپلود کنم چجوریه؟

farhud
دوشنبه 27 مرداد 1393, 11:59 صبح
معمولا باید یک پایگاه داده روی هاست ایجاد کنید و سپس از پایگاه داده روی سیستم خودتان بک آپ بگیرید و روی پایگاه هاست restore کنید.
در سایت هم از مشخصات پایگاه ایجاد شده روی هاست باید استفاده کنید، مانند نام پایگاه، نام کاربر و گذرواژه.

nem3sis
سه شنبه 13 خرداد 1399, 13:17 عصر

سلام خسته نباشین,متاسفانه من هم همین مشکلو دارم تو فایل Web.Config ورژن رو برام زده EntityFramework, Version=6.0.0.0
اما تو تنظیمات Asp.Net تو هاست این ورژن رو نداره , کلا 2تا ورژن داره 4.7.03062 و 3.5.30729.4926
لطفا راهنمایی کنین چیکارکنیم , در ضمن هاست من رایگان هستش و صرفا فقط میخوام رو هاست ببینم پروژه رو
اینم لینکش hamid.speedyserver.ir (http://hamid.speedyserver.ir/)

Tekyegah
جمعه 16 خرداد 1399, 02:31 صبح
خطای شما فرق میکنه ‍!

پیغام خطای شما بخاطر :

@Html.Action("Slider")
هست ...
شما دارید با WebForm کار میکنید یا Core یا Blazer ؟