PDA

View Full Version : مبتدی: مشکل در نوشتن کد پرینت

Hermidas
یک شنبه 26 مرداد 1393, 16:07 عصر
سلام دوستان من 2 تا فرم طراحی کردم که توی اولی اطلاعات جداول رو کاربر وارد میکنه و بازدن کلید چاپ فرم دوم باز شده و رکورد انتخاب شده در فرم اول چاپ میشه در ضمن در فرم اولی یک option group با دو گزینه قرار داده شده که در رویداد on get focus کدی نوشته شده که به کاربر اجازه ی وارد کردن اطلاعات بخشی از فرم رو نمیده وبین یک بخش دیگر همین فرم toggle میشه می خوام هنگام باز شدن فرم دومی که برای چاپ اطلاعات هست با انتخاب کاربر که در option group انجام میده بعضی از کنترل ها خصوصیت visible تبدیل به yes یا no بشه آیا امکان داره ؟ این کد رو در رویداد کنترل چاپ بنویسم یا در on get focus همون دو تا رادیو باتوم که در فرم اول قرار داره یا در رویداد load فرم دومی ؟ لطفا کمکم کنید.

Hermidas
چهارشنبه 29 مرداد 1393, 14:34 عصر
کسی پیدا نمیشه جواب ما رو بده :ناراحت: اگه خواستین پروژه رو براتون بفرستم:متفکر:

ariayekta
پنج شنبه 06 شهریور 1393, 05:37 صبح
سلام
شدنیه
نمونه بذار و داخل اون توضیح بده کاری که میخای بکنی

Hermidas
پنج شنبه 06 شهریور 1393, 13:50 عصر
دوست عزیز اینم عکس های مربوط به فرم ها و توضیحات لازمه اگر لازم شد خود پروژه رو هم براتون ارسال می کنم ممنون از توجه شما :چشمک:

ariayekta
پنج شنبه 06 شهریور 1393, 15:31 عصر
سلام
هم میتونی از ذو تا ریپورت استفاده کنی و هم کدهایی که تو فرمت نوشتی رو تو گزارشت بنویسی تو report load ولی بجای enable بنویس visable
اگه نتونستی نومنت رو بذار برات انجام بدم

Hermidas
شنبه 08 شهریور 1393, 11:41 صبح
سلام اگه زحمتی نیست و فرصت بررسی رو دارین میشه روی پروژه ی من کار کنین و این کاری رو گفتین برام تنجام بدین خود پروژه رو هم ضمیمه میکنم مرسی.

ariayekta
یک شنبه 09 شهریور 1393, 04:01 صبح
سلام اگه زحمتی نیست و فرصت بررسی رو دارین میشه روی پروژه ی من کار کنین و این کاری رو گفتین برام تنجام بدین خود پروژه رو هم ضمیمه میکنم مرسی.

سلام
چشم من انجام میدم فقط دقیق متوجه نشدم اگر راننده موقت بود تو گزارشتوم کدوم گزینه باید مخفی بشه و بالعکس
اگه دقیق بهم بگی کار خاصی نداره من برات اجام میدم

Hermidas
یک شنبه 09 شهریور 1393, 15:57 عصر
سلام فیلدهایی که در فرم print باید مخفی و یا آشکار باشند عبارتنداز چهار فیلد که 2 تا مربوط به راننده دائمی و 2 تای دیگه مربوط به راننده موقت هستندیعنی نام راننده دائمی (driver.drivername) و نام راننده موقت (driver interim.drivername) و شماره کامیون راننده دائمی (driver.numbertruck) و شماره ماشین راننده موقت (driver interim.numbertruck) البته یک عکس هم ضمیمه کردم بازم شما خودتون استاد هستید ممنون

ariayekta
یک شنبه 09 شهریور 1393, 21:47 عصر
سلام
امیدوارم مشکلت با این حل بشه

Hermidas
دوشنبه 10 شهریور 1393, 11:13 صبح
واقعا عالی بود بسیار بسیار ممنونمممممممممممممممممممم مممممم:متعجب::تشویق: