PDA

View Full Version : سوال: مشکل در ایجاد تغییرات در برنامه پابلیش شده

bftarane
یک شنبه 26 مرداد 1393, 21:08 عصر
سلام.
یکی از همکاران یک ویندوز اپلیکیشن نوشته بودن و این رو پابلیش کردن، شبیه یه کار مالتی مدیا برای نمایش و جستجوی محصولات و کاتالوگ و از این قبیل.
الآن کلی فایل وجود داره که من مطمئن نیستم فقط از طریق پابلیش ایجاد شده باشن یعنی احتمال می دم خود ایشون یه سری فایلها رو دستی قرار داده باشن درون پوشه برنامه مثلاً
dotNetFx40_Full_x86_x64
Interop.ShockwaveFlashObjects.dll

حالا یه فرم هست که چند تا لیبل روش بوده و حالا متوجه شدیم اشتباه املایی در این لیبل ها وجود داره و قراره تصحیح بشه.
منتها مشکلی که دارم اینه که من تحت وب کار می کنم و سالهاست از محیط ویندوز اپلیکیشن دورم و حالا اومدم با visual studio 2013 خواستم پابلیش کنم که نشد، البته قبلش پروژه رو Build کردم نتیجه Success بود ولی موقع پابلیش با کلی خطا مواجه شدم.

یه جستجویی کردم ظاهراً در Vs 2012 , 13 برای پابلیش باید نرم افزارهایی دانلود و نصب بشه که اونم انگار پیدا کردنشون کار ساده ای نیست.

امروزم که می خواستم با 2010 برنامه رو باز کنم خطا داد و باز نکرد که احتمال می دم با 2012 این برنامه رو نوشته باشن ولی نمی دونم چطوری پابلیش کردن. از طریق Vs یا برنامه های دیگه.
مشکل دیگه هم اینه که از نهایی بودن این نسخه از برنامه مطمئن نیستیم.

من می خوام بدونم آیا راهی داره مجدداً برنامه رو پابلیش کرد و فقط قسمتی که مربوط به اون صفحه خاص (تصحیح شده) هست رو به نسخه پابلیش شده قبلی اضافه کرد؟

و دیگه اینکه راحتترین روشی که میشه ویندوز اپلیکیشن رو پابلیش کرد چیست؟