PDA

View Full Version : گفتگو: نرم افزاري كه همه حاضرن بابتش مبلغي را بپردازند

sgn2006
دوشنبه 27 مرداد 1393, 11:49 صبح
با سلام خدمت دوستان عزيز

من مي خوام با نظري كه شما دوستان به من مي ديد منو توي تحقيقي كه دارم انجام مي دم كمك كنيد . اين سايت منبع خوبي براي تمام افرادي كه با برنامه نويسي سروكار دارند هست ...

سوال نظر سنجي به شرح زير است :

شمايي كه هر روز روزي چندين ساعت با كامپيوتر محل كار يا منزل خود كار مي كنيد دوست داريد چه برنامه بر روي كامپيوتر خود نصب كنيد كه به شما در كارهاي روزانه كمك كنه و حاضريد بابت اين كمك چقدر هزينه كنيد.

هدف از اين نظر سنجي اينه كه بدونيم در دنياي ارتباطات يك نرم افزار توي كارهامون چقدر مي تونه مفيد باشه (اصلا مي تونه مفيد باشه يا نه باعث ضرر هم مي شه!!!)

ممنون مي شم توي اين نظر سنجي مرا ياري كنيد

زنده باد ايران وايراني

ehsanmoosavi
دوشنبه 27 مرداد 1393, 11:56 صبح
من یه برنامه نویس php هستم و بیشترین استفاده ام از کامپیوتر برای برنامه نویسی هست، فقط و فقط notepad رو دوست دارم. همین :لبخندساده:

nadia92
دوشنبه 27 مرداد 1393, 12:05 عصر
notepad ++:لبخند:

sgn2006
دوشنبه 27 مرداد 1393, 12:28 عصر
سلام
البته بايد در نظر گرفت كه ما ايراني هستيم و شديدا علاقه مند به نرم افزارهاي رايگان...

اما دوستان من مي خوام بدونم كه شما بابت چه نرم افزاري حاضرين پول بدين كه براتون كارايي داشته باشه (اين پولي كه مي گم حتي خيلي ناچيز باشه)

زنده باد ايران و ايراني

[younes]
دوشنبه 27 مرداد 1393, 12:37 عصر
میتونید این رو عملی کنید؟

دوست دارم یه منشی کامپیوتری با هوش مصنوعی داشته باشم که مثلا رویداد ها رو گزارش کنه محیط کاری منو آماده کنه و هر کاری که از یه وردست میشه انتظار داشت انجام بده.

mohaddese136
دوشنبه 27 مرداد 1393, 15:47 عصر
دوست دارم یه برنامه داشته باشم که بهم ایده برنامه نویسی بده وگرنه کدو که همه مینویسن فکر نکنم نیازی هم به هوش مصنوعی داشته باشه چون میتونه تقاضاهای کاربران اینترنتی رو جمع کنه مرتبط ها را دسته بندی بکنه بعد یه برنامه نویس برنامه رو باز کنه بگه میخوام یه برنامه تو حوزه بورس بنویسم چه پیشنهاد هایی داری ؟! بعد برنامه یه لیست از تقاضاهای کاربران رو در مورد بورس بهش نشون بده و اگه من یه برنامه رو نوشتم دیگه اسم اون از برنامه خارج بشه تا بقیه برنامه نویسا اونو ننویسن تا دوباره کاری نشه
این میشه یه برنامه که همه برنامه نویس ها حاضرن بابتش پول بدن، چرا ؟! چون اونا با یه پول کم یه ایده میخرن و بعد از کد کردن ایده میتونن چند برابر اون پول رو دوباره به دست بیارن ! البته فکر نکنم الان بشه یه همچین برنامه ای نوشت !!
خداییش عجب برنامه ای میشه ها !! مثلا شعار برنامه هم میشه "ایده از ما کد از شما" :))

sgn2006
دوشنبه 27 مرداد 1393, 22:32 عصر
سلام به دوستان خوبم...

ممنون از نظرهاتون....

[younes] (http://barnamenevis.org/member.php?299697-younes) ایده منشی جالبه .... این منشی می تونه با آلارم های کوچیک (در صورت انتخاب کاربر صدا نیز پخش شود) کارهای ما رو بهمون یادآوری کنه قرارها کاری و غیر کاری، تولدها ، مناسبتها ، تلفنهای مهم و ...
این منشی می تونه حتی برامون برنامه ریزی هم بکنه (با توجه به داده های ورودی) .... لطفا بیشتر در موردش فکر کن و نظرتو بگو....

mohaddese136 (http://barnamenevis.org/member.php?276614-mohaddese136) هر کجا اشتباه می کنم اشتباهم رو تصصیح کن...

این ایده خاصه فقط به درد برنامه نویسها می خوره ، اگر یه برنامه نویس نرم افزاری رو انتخاب کرد از لیست حذف شد آیا اطمینانی هست که نرم افزاری که حذف می شه کامل انجام شده و آیا نرم افزار در بازار کار موفقه یا نه(البته این خودش جای بسی بحث داره)؟ این نرم افزار می تونه تحت Web یا Application باشه می تونه ایده های خوبی به برنامه نویسها و حتی تحلیل گرهای سیستم بده ، در نرم افزاری ورودی ها باید کنترل بشه که خروجی مناسبی نمایش بده . این پروژه بزرگی می شه این ایده می تونه در سطح یک شرکت یا یک گروه چند نفری انجام بشه...ممنون ادامه بدیم

زنده باد ایران و ایرانی

mehran6764
دوشنبه 27 مرداد 1393, 22:50 عصر
یه نرم افزار که باهاش ترسم از رانندگی برطرف بشه ، و هجوم افکار به ذهنم رو کم کنه

NASA's Spaceman
دوشنبه 27 مرداد 1393, 23:03 عصر
ایده منشی که دوستمون گفت رو من ساختمش منتها بدون هوش مصنوعی:چشمک:
ولی در کل من تموم روز و شب و خواب و بیداری و تفریح و همه چیم شده C# و تنها چیزی که دوست دارم تمامی نرم افزار های مورد نیازم رو خودم با سلیقه خودم بسازم که تا اینجا چندتاش رو موفق شدم بسازم و دارم روی بقیش کار میکنم و بهترین چیزیم که دوست دارم این هست که با سی شارپ برنامه ای بنویسم که تمامی حالات و رفتار و احساسات انسان رو شبیه سازی کنه و اون برنامه و رو یه ربات کار بزارم تا مثل یک انسان بتونه زندگی کنه و به فعالیت روزانه خودش بپردازه که این فراتر از هوش مصنوعی هست که الان وجود داره:گریه:
با سپاس Spaceman

sgn2006
سه شنبه 28 مرداد 1393, 12:05 عصر
سلام

NASA's Spaceman
اين ايده اي كه داري هزينه بالايي احتياج داره و هركسي توانايي پرداخت اون رو نداره ... يه چيزي مي خوام كه همه بتونن ازش استفاده كنن و مبلغ كمي رو بابتش بپردازن