PDA

View Full Version : استفاده از Report در MVC

Chita789
دوشنبه 27 مرداد 1393, 12:02 عصر
|سلام دوستان
در چند روز اخیر به دنبال استفاده از یک گزارش در پروژه خودم بودم ، تلاش کردم ازTelerik استفاده کنم که متاسفانه پس از تلاش یک روزه (دانلود اخرین ورژن آن و استفاده از راهنمای خود سایت سازنده) موفق نشدم ، یعنی اینکه پس از اضافه کردن اطلاعات خطاهایی در باره اضافه کردن اسمبلی ها داشتم، در انتها پروژه بدون خطا نمایش داده شد ، اما گزارش نمایش داده نشد
از fast report استفاده کردم که نمایش داده شد اما چیدمان فارسی را به خوبی پشتیبانی نکرد
StimuReport هم هرچه بیشتر تلاش کردم و از مثالهای خودش استفاده کردم در لود کردم اسمبلی ها به مشکل برخورد

و در حال حاضر نیاز مند یک گزارش هستم
اگر دوستا ن میتواند در این خصوص کمک کنند که با MVC5 و زبان فارسی بیشترین سازگاری رو داشته باشد ممنون میشم
ساخت گزارش مشکل خاصی نیست مقصود استفاده ازReportViewe در پروژه mvc است

helpsos
سه شنبه 28 مرداد 1393, 08:19 صبح
شما می توانید از pdfReport آقای نصیری در سایت www.dotnettips.info استفاده نمایید.

Chita789
چهارشنبه 29 مرداد 1393, 18:27 عصر
شما می توانید از pdfReport آقای نصیری در سایت www.dotnettips.info (http://www.dotnettips.info) استفاده نمایید.
از راهنمایی شما متشکر
فقط اینکه برای نمایش آن در MVC و یا اینکه بتونم با یک ActionResult فایل PDF رو استخراج کنم میشود کمک بفرمایید یا این قطعه کد کوتاه را بفرمایید.

Chita789
چهارشنبه 29 مرداد 1393, 20:16 عصر
خوب راه حلش هم این بود

public class PdfReportController : Controller
{
// GET: PdfReport
public ActionResult Index()
{
var rpt = new Class.IListPdfReport().CreatePdfReport();
var outputFilePath = rpt.FileName.Replace(HttpRuntime.AppDomainAppPath, string.Empty);
return Redirect(outputFilePath);

}}

و ویوو

@Html.ActionLink(linkText: "Browse (return Redirect)", actionName: "Index", controllerName: "PdfReport")