PDA

View Full Version : مشکل در استفاده از تایمر در asp.net - لطفا راهنماییم کنید

nadia92
دوشنبه 27 مرداد 1393, 15:41 عصر
دوستان من یه منو دارم که اونو داخل آپدیت پنل گذاشتم.

منوی من از بانک پر میشه - مثلا وقتی کاربری پیغام جدید داره میخوام بدون رفرش صفحه جلوی منوی " پیام " تعداد پیام های دریافتی کاربر رو بنویسه.

دوستان دقت کنند من کدشو بلدما فقط لطف کنید راهنمایی کنید که جطور از تایمر استفاده کنم؟؟؟

من تا حالا باهاش کار نکردم

nadia92
دوشنبه 27 مرداد 1393, 15:59 عصر
یکی هم به سوال ما جواب بده دیگه:ناراحت:

aminmousavi
دوشنبه 27 مرداد 1393, 16:35 عصر
سلام دوست عزیز ، منم زیاد با تایمر تجربه ندارن .
اما به سادگی میتونی از timer خود asp استفاده کنی که ajax هست ، تایمر رو بنداز توی آپدیت پنل و روی اونت tick کد تحت سرور رو بنویس !

nadia92
دوشنبه 27 مرداد 1393, 18:01 عصر
دردم اینه که از وقتی از roting ها استفاده کردم آپدیت پتل هام از کار افتاده - آدرسامو کامل کردم موزیلا جواب داد ولی کرومو IE کار نمیکنه.

تایمرو هم امتحان کردم کار نمیکنه - اصلا تو پروژه ای که هستم Ajax هاش از کار افتادن:ناراحت:

Mousavmousab
دوشنبه 27 مرداد 1393, 21:12 عصر
دوست عزیز از Ajax خود مایکروسافت توی ASP استفاده نکن ، خودن برو با هسته Ajax منظورم با شی XMLHTTPRequest کار کن یا برو از Ajax خود Jquery استفاده کن. هیچ یک از این مشکلات را نه تنها نداری ، خیلی هم از این مدل مایکروسافت بهتر است.

خود مایکروسافت هم این مدل Ajax را دیگه توسعه نمیده

برای شروع توی اینترنت Ajax را جست و جو کن. باید Java Script بلد باشی.

اولش سخت است ولی بعدش ، ارش داره !!!
موفق باشی

nadia92
دوشنبه 27 مرداد 1393, 22:51 عصر
دوست عزیز ممنونم.

میشه یه کد نمونه کوچک از ajax در جاوااسکریپتو بذاری؟؟

Mousavmousab
سه شنبه 28 مرداد 1393, 10:09 صبح
دوست عزیز ، آموزش کار با Ajax خیلی زیاده ، اینم یکیش (http://www.w3schools.com/ajax/tryit.asp?filename=tryajax_first)

ولی برای اینکه بهتر متوجه بشی برو سایت www.learnfiles.com ،که آموزش های ویدئویی زیاد داره ، یک آموزشی ویدئویی فارسی است که توش یاد می گیری چطوری ازش استفاده کنی.

اتفاقاٌ خودم هم اون آموزش را تولید کردم.

موفق باشی