PDA

View Full Version : خروجی گرفتن در سی شارپ

sanaz.ebrazeh
سه شنبه 28 مرداد 1393, 08:36 صبح
سلام
خواهشا قبل اینکه بگید یه سرچ میزدی تو نت تا جوابتو بگیرید
سوالمو کامل با دقت بخونید چون از سرچ کردن خسته شدم اومدم سوالمو مطرح کنم

دقت کنید دارم با ویژوال استدیو 2012 کار میکنم 2012

که از وقتی شروع به کارکردم هرگزینه ای خواستم نداشته و منو به در دسر انداخته

حالا مشکل اینه که نمی تونم دیتابیس رو به سلوشن اکسپلورر اضافه کنم منویی به نام دیتا ندارم
از طریق add item هم اقدام کردم نشد

اومدم نرم افزار اینستال شیلد هم دانلود کردم ریجستر کردم اما باز نصب نشدش و قسمت هایی که در آموزشش اومده من ندارم تا بتونم خروجی بگیرم

چطوری میشه در ویژوال استدیو 2012 راحت و بی دردسر خروجی گرفت طوری که ریختم رو سی دی به کس دادم بتونه ازش استفاده کنه؟
با تشکر

sanaz.ebrazeh
سه شنبه 28 مرداد 1393, 08:38 صبح
لازم به ذکر گزینه ی TableAdappterConfiguration هم ندارم باتوجه به این که اصلا منوی دیتا رو ندارم

sanaz.ebrazeh
سه شنبه 28 مرداد 1393, 08:49 صبح
:عصبانی:کسی لینک دانلود نرم افزار ویژوال استدیو 2008 هم نداره بده
یادش بخیر قبلا نرم افزار ها رو ورژن جدید میدادن بیرون واسه راحتی کاربر

Mousavmousab
سه شنبه 28 مرداد 1393, 10:17 صبح
سلام

چرا VS 2008? حد اقل 2010 ، بگذریم.

من الان 2010 روی سیستمم دارم و 2012 یا 2013 ندارم که دقیقاٌ به شما بگم باید چیکار کنید.

چرا از طریق Add Item نشد ؟ این گزینه نبود یا بعد از اینکه باز کردین نتونستین پیداش کنین ؟

ولی احتمالاٌ وقتی روی Solution کلیک می کنید باید گزینه مورد نظر شما توی زیر منویی جایی قرار داده باشن. کلید ترکیبی Ctrl+Shift+A را بزنید ، کادر باز میشه که می تونید گزینه های مورد نظر را پیدا کنید.

sanaz.ebrazeh
سه شنبه 28 مرداد 1393, 10:32 صبح
:خجالت: نمیدنم مشکل از منه امروز کلا با هرچی دکمه و منو مشکل پیدا کردم این گزینه insert image دکمه انتخاب فایل رو هرچی میزنم کار نمیکنه باز بشه تا عکس رو انتخاب کنم براتون بزارم به هرحال کلید ترکیبی رو زدم و صفحه خالی باز شد به اسم کامند ویندو

sanaz.ebrazeh
سه شنبه 28 مرداد 1393, 12:41 عصر
یعنی یک نفرهم vs 2012 روی سیستم ش نصب نیست که بتونه منو راهنمایی کنه

sohil_ww
سه شنبه 28 مرداد 1393, 12:56 عصر
آپدیت چند vs ? اگه اشتباه نکنم اخرین آپدیتی که براش امد 4 بود یه چک بکن

sanaz.ebrazeh
سه شنبه 04 شهریور 1393, 13:41 عصر
سلام
من از برنامه ام در ویژوال استدیو 2012 خروجی گرفتم اما وقتی فایل رو می خواهم رو یک سیستم دیگه نصب کنم پیغام خطای زیر رو میده کسی میدونه باید چیکار کرد؟
122722

pesare
پنج شنبه 06 شهریور 1393, 23:20 عصر
Assembly مورد نظر رو به پروژه اضافه کنید, پروژه رو Rebulde کنید و بعد Setup بگیرید

sanaz.ebrazeh
شنبه 08 شهریور 1393, 13:03 عصر
من بالاخره آپدیت ها رو گرفتم اما دقیقا نمیدونم چیکار کرد چه قابلیتی رو اضافه کرده چون من مشکلم حل نشده؟

sanaz.ebrazeh
شنبه 08 شهریور 1393, 13:08 عصر
اصلا این Assembly که گفتین چیکار میکنه از کجا به پروژه اضافه کنم؟ باید دانلود شه؟ از کجا