PDA

View Full Version : مبتدی: جاوا

ozil10
چهارشنبه 29 مرداد 1393, 13:44 عصر
با سلام
من مایلم ک برنامه نویسی جاوا رو یاد بگیرم.و هیچ اطلاعات قبلی در این زمینه ندارم.در واقع 0 کیلومترم!و باتوجه به کم تعداد بودن آموزشگاه ها در این زمینه و عدم وجو اساتید حرفه ای و کارامد و با سابقه ی درخشان در تخصص برنامه نویسی,لازم دونستم ک مشکلم رو در قالب یک تاپیک با اعضای محترم و باسواد برنامه نویس در اینجا به اشتراک بذارم.
دنبال اساتید خوب و در واقع بهترین در زمینه برنامه نویسی جاوا میگردم ک ببینم در کدام آموزشگاه ها مشغول به تدریس برنامه نویسی جاوامیباشند؟
شما اگه اسم استاد خوبی مد نظر دارید لطف بفرمایید و نامش را درج کنید و بنده خودم به دنبال آموزشگاهی ک در حال حاضر مشغول به تدریس است پیدا خواهم کرد.
اولویت شهری ک مدنظر دارم تهران میباشد
سپاس از راهنمای های ارزشمندتون

mr.dp+
چهارشنبه 29 مرداد 1393, 14:22 عصر
با سلام
و هیچ اطلاعات قبلی در این زمینه ندارم.در واقع 0 کیلومترم

اگه به این صورته ، فک کنم بهتر باشه اول کمی در مورد کامیپوتر(مثلا ذخیره و بازیابی اطلاعات، الگوریتم و فلوچارت و...) یاد بگیرید و بعدا باز برگردید سراغ برنامه نویسی
برا استاد هم که من فقط مهندس کیانیان رو میشناسم.
ولی ترجیح میدم از خود منابع اینترنتی استفاده بکنید. (ویدیو ها و مقاله ها و...) اگه خواستید چند منبع بهتون معرفی میکنم

ahmad.mo74
چهارشنبه 29 مرداد 1393, 14:30 عصر
اگر دنبال آموزشگاه هستید مجتمع فنی به نظرم خوبه و استاداش خوبه البته جدیدا یه مقدار پولی تر شده مجتمع، دیگه مینو سافت هست و... البته بهترین آموزشگاه همین سایت ها هستن مثل stackoverflow, mkyong, github و حتی خود سایت docs.oracle.com و...

rezankh
چهارشنبه 29 مرداد 1393, 17:16 عصر
سلام
جاوا کار نکردم البته تصمیم بعدیم هست. برنامه نویسی رو هم تا الان خود جوش یاد گرفتم. اگه انگلیشت خوب هست میتونی با کمی صرف وقت، و دانلود فیلم های آموزشی متنوع فارسی و خارجی از سایت های فارسی مثل ... و خارجی مانند ... جاوا رو در عرض یک ماه مقدماتی و سپس با کار روی یکی دو پروژه مختلف تقریبا نیمه حرفه ای یاد بگیری.