PDA

View Full Version : سوال: استفاده مشترک ویندوز اپلیکیشن و وبسایت از یک دیتابیس

mbasirati
چهارشنبه 29 مرداد 1393, 16:22 عصر
سلام
امیدوارم سوالم تکراری نباشه چون هرچی گشتم چیز به درد بخوری پیدا نکردم.
من یه اپلیکیشن ویندوزی دارم. حالا میخوام یه وبسایت هم بسازم که دیتابیسش با این ویندوز اپ مشترک باشه.
چه راه هایی برای این کار وجود داره؟

sadegh.te
چهارشنبه 29 مرداد 1393, 16:30 عصر
سلام دوست عزیز این روش شاید درست باشه ولی من تا الان تست نکردم فکر کنم باید کانکشن استرینگ رو که از هاستت میگری بزاری جایه کانکشن داخل برنامه تحت ویدوزت احتمالا کار میکنه .

aminmousavi
چهارشنبه 29 مرداد 1393, 17:41 عصر
سلام دوست عزیز ، اگر فقط میخواهید با دیتابیس اتصال پیدا کنه نرم افزراتون ، با کانکشن استرینگ میتونین (نکته ای که وجود داره قبل از خرید هاست سوال کنید که هاست انتخابیتون اجازه ریموت زدن به SQL رو میده یا نه ! ، همچنین سرعت خوبی بهتون ارائه میده یا نه) ، اما اگر واجب نیست به دیتابیس وصل شین میتونین خروجی ها رو در قالب Webservice از سایت تون بگیرین

mehdiomnia
چهارشنبه 29 مرداد 1393, 17:58 عصر
سلام دوست عزیز ، اگر فقط میخواهید با دیتابیس اتصال پیدا کنه نرم افزراتون ، با کانکشن استرینگ میتونین (نکته ای که وجود داره قبل از خرید هاست سوال کنید که هاست انتخابیتون اجازه ریموت زدن به SQL رو میده یا نه ! ، همچنین سرعت خوبی بهتون ارائه میده یا نه) ، اما اگر واجب نیست به دیتابیس وصل شین میتونین خروجی ها رو در قالب Webservice از سایت تون بگیرین
بیشتر توضیح میدی ؟

aminmousavi
چهارشنبه 29 مرداد 1393, 18:21 عصر
در خصوص کانکشن استرینگ که میتونین مثلا از این استفاده کنین : (برای somee هست)

"workstation id=-;packet size=4096;user id=-;pwd=-;data source=-;persist security info=False;initial catalog=-"

از شرکتی که هاست رو تهیه میکنید میتونید مقدار کانکشن استرینگ رو بپرسید .

در خصوص وب سرویس هم صفحاتی هست با پسوند .asmx شما از طریق C# متد هاش رو اجرا میکنین و خروجی رو به صورت انواع مختلف میتونین دریافت کنین (int,dataset,xml,string ,...)