PDA

View Full Version : اصلاح فرآیـــــــــند دو مرحله ای درگاه بـــــــانک پاسارگاد

alibehroozi
چهارشنبه 29 مرداد 1393, 19:38 عصر
سلام

همین طور که میدونید بانک پاسارگاد اومده فرآیند تایید رو 2 مرحله کرده
یعنی بررسی تراکنش
یکی دیگه تایید

توی بررسی که مشکلی نیست
اما تایید رو هر کاری میکنم این ارور دریافت میشه : اطلاعات فرستاده شده از جانب فروشگاه با فرمت استاندارد همخوانی ندارد
توی وب سایت های مختلف هم اومدن یک کد گذاشتن که اضافه کنین و اینا اما بعد از اضافه کردن و فرستادن اطلاعات و دریافتش این ارور رو دریافت میکنم

از دوستان عزیز درخواست دارم اگر نمونه کد سالم دارن در این ضمینه قرار بدهند یا یک راهنمایی یا آموزش قرار بدهند

با احترام

alibehroozi
چهارشنبه 29 مرداد 1393, 20:15 عصر
اینهمه سایت با پرداخت بانک پاسارگاد و برنامه نویس

باز هم کسی نیست ؟

alibehroozi
پنج شنبه 30 مرداد 1393, 14:05 عصر
?????????????????????????????????????

alibehroozi
پنج شنبه 30 مرداد 1393, 20:35 عصر
ثواب داره به خدا

فرزند کوروش
پنج شنبه 30 مرداد 1393, 21:17 عصر
فرمت اسنانداردش تو همون نمونه سورسی ک میل کردن هست دیگه. بیا این نمونش ک برا ما کار میده

<?php
function ActivePayment($InvoiceNumber,$InvoiceDate,$amount) {
$fields = array(
'MerchantCode' => 'YOUR MerchantCode', //shomare ye moshtari e shoma.
'TerminalCode' => 'YOUR TerminalCode', //shomare ye terminal e shoma.
'InvoiceNumber' => $InvoiceNumber, //shomare ye factor tarakonesh.
'InvoiceDate' => $InvoiceDate, //tarikh e tarakonesh.
'amount' => str_replace(',','',number_format($amount)), //mablagh e tarakonesh. faghat adad.
'TimeStamp' => date("Y/m/d H:i:s"), //zamane jari ye system.
'sign' => '' //reshte ye ersali ye code shode. in mored automatic por mishavad.
);
$xml = 'certificate.xml';
$processor = new RSAProcessor($xml,RSAKeyType::XMLFile);
$data = "#". $fields['MerchantCode'] ."#". $fields['TerminalCode'] ."#". $fields['InvoiceNumber'] ."#". $fields['InvoiceDate'] ."#". $fields['amount'] ."#". $fields['TimeStamp'] ."#";
$data = sha1($data,true);
$data = $processor->sign($data);
$fields['sign'] = base64_encode($data); // base64_encode
$sendingData = "MerchantCode=". $merchantCode ."&TerminalCode=". $terminalCode ."&InvoiceNumber=". $invoiceNumber ."&InvoiceDate=". $invoiceDate ."&amount=". $amount ."&TimeStamp=". $timeStamp ."&sign=".$fields['sign'];
$verifyresult = post2https($fields,'https://pep.shaparak.ir/VerifyPayment.aspx');
$array = makeXMLTree($verifyresult);
// var_dump($array);

if($array["actionResult"]["result"] == 'True'){
return true;
}
?>

salar-y
سه شنبه 30 دی 1393, 18:09 عصر
سلام خدمت همه ی اساتید
من یه مدتیه شروع به برنامه نویسی php کردم،چندتا سایت با پنل مدیریت هم طراحی کردم ولی اولین باره که میخوام با درگاه اینترنتی کار کنم
برای سایت درخواست درگاه پاسارگاد دادم و یه ایمیل برام ارسال کردن که فایل های php توش بود
سوالم اینه که برای اینکه از درگاه تو سایت استفاده کنم باید چکارایی انجام بدم..ممنون میشم راهنمایی کنید