PDA

View Full Version : سوال: عدم نمایش عکس یا آیکون بعد از اجرای کد

MINA B
پنج شنبه 30 مرداد 1393, 00:58 صبح
سلام دوستان .من وقتی برای پروژه ام عکس یا آیکون میذارم با وجود این که چک می کنم که جزو resourses هم باشه اما وقتی کد رو اجرا می کنم عکس ها و آیکون ها رو نمایش نمیده.
خواهش می کنم راهنمایی بفرمایید که مشکل چیه؟!
ممنون.

اسماعیل ابراهیمی
پنج شنبه 30 مرداد 1393, 02:51 صبح
دوست عزیز معمولا این مشکل زمانی پیش میاد که از کامپوننت های جانبی مثل Dev Component توی پروژه تون استاده کرده باشید
شما آیکن رو برای پروژه ست کنید .. چند بار پروژه و سولوشن رو Clean کنید و دوباره ReBuild کنید ... احتمال زیاد درست میشه
ضمناً به آیکن برنامه زمانی که اون رو از داخل ویژوال استودیو اجرا میکند زیاد توجه نکنید و آیکن برنامه اجرایی که داخل پوشه Debug هست رو چک کنید . و همچنین پراپرتی Show Icon و Show In Taskbar رو هم یخ چک بکنید که True باشن

Good Luck

MINA B
پنج شنبه 30 مرداد 1393, 14:36 عصر
دوست عزیز معمولا این مشکل زمانی پیش میاد که از کامپوننت های جانبی مثل Dev Component توی پروژه تون استاده کرده باشید
شما آیکن رو برای پروژه ست کنید .. چند بار پروژه و سولوشن رو Clean کنید و دوباره ReBuild کنید ... احتمال زیاد درست میشه
ضمناً به آیکن برنامه زمانی که اون رو از داخل ویژوال استودیو اجرا میکند زیاد توجه نکنید و آیکن برنامه اجرایی که داخل پوشه Debug هست رو چک کنید . و همچنین پراپرتی Show Icon و Show In Taskbar رو هم یخ چک بکنید که True باشن

Good Luck
ممنون از کمک کاملتون با clean و rebuild کردن سولوشن مشکل حل شد.واقعا ممنونم.