PDA

View Full Version : Action برای فایل exe

Noob-Saibot
سه شنبه 02 خرداد 1385, 13:33 عصر
با سلام و خسته نباشید به همه.
آقا من مشکل دارم. مشکلم اجرای یه فابل EXE .* توسط فلشه. چه طوری می تونم یه فایل Exe اجرا کنم. خواهشن بگین. :گریه:

من کمک می خوام

bn65ty9z6a
سه شنبه 02 خرداد 1385, 13:58 عصر
یه راهش استفاده از FSCommand هست. اگر اکشن اسکریپت بلد باشی، باید به دکمه (یا هر چیز دیگه ای که قراره فایل Exe رو اجرا کنه) این دستور رو اضافه کنی:

fscommand ("exec", "someApplication.exe");
که someApplication.exe اسم فایل Exe ایه که باید اجرا بشه.
نکته مهم اینه که فایل اجرایی باید تو پوشه ای به نام fscommand قرار بگیره و خود این پوشه fscommand باید در پوشه ای که Flash Player هست قرار داده بشه (این محدودیت رو برای بالا بردن امنیت و اجرا نکردن فایل های مخرب به Player های جدید اضافه کردند).
نکته دیگه: این روش به شرطی کار می کنه که فایل .swf توسط Flash Player اجرا بشه، و نه مرورگر های اینترنت که فکر کنم همین طوری هم باید باشه. نه؟
برای اطلاعات کاملتر و دقیقتر درباره FSCommand اینجا (http://www.adobe.com/cfusion/knowledgebase/index.cfm?id=tn_14280) رو نگاه کن.

یه راه سخت تر اما قوی ترش اینه که کنترل Shockwave Flash رو به برنامه VB یا .NET خودت اضافه کنی که لازمش بلد بودن این هاست که نمی دونم چقدر بلدی! با این کار در واقع یه Flash Player رو خودت هر جور که بخواهی می سازی و تقریبا هر قابلیتی رو (از جمله اجرای فایل exe) بهش اضافه کنی.

bn65ty9z6a
سه شنبه 02 خرداد 1385, 14:04 عصر
یه راه دیگه اش هم اینه که قبل از این که چیزی رو بپرسی به سوال های پرسیده شده نگاه کنی!!
آخه تو ضفحه اصلی، یک کم پایین تر، این سوال هم پرسیده شده و هم جواب داده شده بود!
با خودم هم هستما!
:لبخند:

Noob-Saibot
چهارشنبه 03 خرداد 1385, 10:14 صبح
سلام به شما. ممنون که من رو راهنمائی کردین. ولی من نوشته های قبلی رو خواندم کارهایی که گفته بود انجام دادم ولی نتیجه نداد. نمی دونم شاید اشکال از من بود. ولی یه چند باری امتحان کردم با چند فایل دیگر. ولی باز هم نشد. شاید اشکال از فلش 8 باشه. نمی دونم. برای همین بود که باز هم درخواست کمک کردم.

Hamid_PaK
پنج شنبه 04 خرداد 1385, 04:23 صبح
عزیزم FSCommand فقط زمانی کار می کنه که فایل فلش رو از طریق پلایر ویندوز اجراش کنی و یا با همون یک پراجکت ازش بسازی ...
توی محیط فلش کار نمی کنه دوست عزیز ...

یا حق !!!

Noob-Saibot
جمعه 05 خرداد 1385, 09:44 صبح
باسلام به همه شما. از همه ممنون که من رو راهنمائی کردین. آقا درست شد. باز هم ممنون.