PDA

View Full Version : سوال: تشخیص خودکار کدهای php در dreamweaver

jermin
جمعه 31 مرداد 1393, 14:32 عصر
با سلام خدمت دوستان عزیز، چطور میشه زمانی که داریم کدهای php رو در محیط dreamweaver می نویسیم به طور خودکار بقیه کدها یا دستورات مشابه اون کد رو برای ما بیاره مثلا وقتی می نویستم echo دنباله کد رو تشخیص داده و نشان دهد ولی در محیط dreamweaver بنده به صورت خودکار فقط کدهای css و html رو تشخیص میده و برای php نمیاره مگر اینکه در زمان تایپ کد کلیدهای ctrl+space رو بزنم که در تعداد کدهای زیاد آزار دهنده و خسته کننده است، خوشحالم میشم بنده رو راهنمایی کنید. با تشکر

Mohammadsgh
جمعه 31 مرداد 1393, 16:34 عصر
درود
دوست گرامی به اینکار میگن autocomplete .شاید dream weaver پلاگینی برای اینکار داشته باشه ولی برای کار کردن با php با ide های اون مانند برنامه های zend studio-phpstorm-netbeans استفاده کنید.پیشنهاد من به شما net beans هست:لبخندساده:

Mori Bone
جمعه 31 مرداد 1393, 18:33 عصر
به اینکار میگن autocomplete
لطفا اطلاعات اشتباه قرار ندید به این کار می گن intellisense. منظور از autocomplete بسته شدن خودکار تگ های html یا بسته شدن پرانتزها ، کوتیشن ها و... است.
Using IntelliSense (http://msdn.microsoft.com/en-us/library/hcw1s69b.aspx)

Mohammadsgh
جمعه 31 مرداد 1393, 18:41 عصر
تا جایی که میدونم به اون چیزی که دوست گرامی گفتن میگن autocomplete حالا اگه اشتباه گفتم پوزش می خوام:لبخندساده:

hamedarian2009
جمعه 31 مرداد 1393, 20:02 عصر
سلام
به این عمل code hints گفته میشه و auto complete اصلا معنی نداره برای این عمل. طبق عکس زیر چک کنید ببینید برای شما هم اینطوریه:
122550

jermin
جمعه 31 مرداد 1393, 20:48 عصر
بله اسمش code hint هست و با زدن crtl+space میاره ادامه کدها رو ولی منظور من این هست که چطوری با نوشتن کدی و بدون استفاده از اون کلیدها بصورت خودکار کدها و دستورات رو تشخیص بده یعنی چه تنظیماتی به dreamweaver بدم تا اجرا بشه و بنده تابحال فیلمهای آموزشی که در محیط دریم ویور بودن دیدم در همشون تشخیص کد php بصورت خوکار فعال بوده اگه راهنمایی کنید ممنون میشم.