PDA

View Full Version : سوال: معادل های java در c++ ????

kiarashfir13
جمعه 31 مرداد 1393, 20:27 عصر
سلام و خسته نباشید .

یه مدت هست که از جاوا به c ++ سوییچ کردم . شاید دلیلش این بود که جاوا تو محیط وب خودشو نشون میده ولی خب به من از طراحی وب اصلا خوشم نمیاد.
سوال اولم اینه که آیا این دلیل سوییچ کردنم درست هست ؟؟ اصلا کسی تو اینجا هست که از کدنویسی واسه وب خوشش نیاد ؟ آخه همش احساس میکنم یه جور کار گرافیگه که اصلا ارتباطی با برنامه نویسی واقعی نداره (منظورم front - end بود )

و اینکه حالا که از جاوا به c ++ اومدم . تکنولوژی های معادلی که توی جاوا هست توی c++ هست ؟

مثلا معادل jdbc و collection ها و multithread , شبکه و امکانات کار با لیست ها و انواع ساختمان داده های ترکیبی و کار باهاشون توی c+++ هست ???? و اگه هست در موردشون یکم توضیح بدید ممنون میشم.

مرسی

alireza es
جمعه 31 مرداد 1393, 22:00 عصر
یه مدت هست که از جاوا به c ++ سوییچ کردم . شاید دلیلش این بود که جاوا تو محیط وب خودشو نشون میده ولی خب به من از طراحی وب اصلا خوشم نمیاد.
سوال اولم اینه که آیا این دلیل سوییچ کردنم درست هست ؟؟ اصلا کسی تو اینجا هست که از کدنویسی واسه وب خوشش نیاد ؟ آخه همش احساس میکنم یه جور کار گرافیگه که اصلا ارتباطی با برنامه نویسی واقعی نداره (منظورم front - end بود )

تا حدی درسته.بیشتر وب ،طراحیه.البته بیشتر سمت کلاینت وگرنه سمت سرور که یه برنامه نویسی سخت و چالش برانگیزه
سمت کلاینت هم شما گاهی برنامه نویسی های سخت روبرو میشین ولی اکثرا طراحیه

و اینکه حالا که از جاوا به c ++ اومدم . تکنولوژی های معادلی که توی جاوا هست توی C++‎ هست ؟

عاقا جان بذار خیالتو راحت کنم هیچ کاری نیست که نشه تو c++ انجامش داد.اگه برعکس میپرسیدی شاید سوالت درست بود ولی .....
c و c++ از پس هر کاری برمیان.اکثر زبانای native اینجورین

jdbc و collection ها
راستش نمیدونم چی هستن معذرت :خجالت:

و multithread , شبکه و امکانات کار با لیست ها و انواع ساختمان داده های ترکیبی و کار باهاشون توی C++‎+ هست ????
تمامیشون هست و نه فقط یکی!مثلا همین multi thread بار ها به شکل های مختلف توسط کتاخانه های مختلف پیاده سازی شدن و.....