PDA

View Full Version : ایجاد بخش های فرعی

mohamad_torabi
جمعه 31 مرداد 1393, 22:41 عصر
سلام خدمت دوستان
در تاپیکی که برای انتقاد و پیشنهادات ایجاد کرده بودیم چند تا از دوستان درخواست ایجاد بخش های فرعی رو داشتن به نظر شما مفید خواهد بود یا خیر ؟ لطفا دلایل خود را نیز بیان کنید

2undercover
جمعه 31 مرداد 1393, 23:02 عصر
با توجه به تعداد کم تاپیک های ایجاد شده و این که خیلی کم تاپیک ها به مسایل فرعی تر (مثل فریم ورک ها و ...) مربوط هستند، من مخالف ایجاد بخش فرعی هستم.

parhamgmail
جمعه 31 مرداد 1393, 23:06 عصر
با توجه به این که مطالب پراکنده تر می شوند و دسترسی به آنها دشوار تر می شود بنده مخالف آن هستم.

mohamad_torabi
جمعه 31 مرداد 1393, 23:22 عصر
دوستان فقط تا 24 اینده میتونند در این نظرسنجی شرکت کنند پس اگر مخالف یا موافق این کار هستید در نظر سنجی با ذکر دلیل شرکت کنید

دانیال دزفولی
جمعه 31 مرداد 1393, 23:37 عصر
1. اگه دقت کنید انجمن های زیادی توی برنامه نویس هست که اصلا کسی سمتشون نمیره
2. به جای ساخت بخش فرعی یه تایپیک جدید درست کنید و تایپیک های آموزنده رو توش لیست کنید بعد کاربرا تایپیکشون رو برای نویسینده ی تایپیک برای بررسی بفرستند

ABZiko
جمعه 31 مرداد 1393, 23:42 عصر
برای اینکه هر سوالی در بخش مناسبش پرسیده شود و هر فردی که در کار مخصوصی تخصص داره وارد همون بخش بشه، بنده موافق هستم.

دانیال دزفولی
جمعه 31 مرداد 1393, 23:45 عصر
برای اینکه هر سوالی در بخش مناسبش پرسیده شود و هر فردی که در کار مخصوصی تخصص داره وارد همون بخش بشه، بنده موافق هستم.
یکی با یه نگاه میخواد ببینیه تایپیک جدید چی اومذه
در اونصورت همینطور باید بره تو این بخش و اون بخش

ABZiko
جمعه 31 مرداد 1393, 23:50 عصر
مگه چه اشکالی داره؟

mohamad_torabi
شنبه 01 شهریور 1393, 00:06 صبح
1. اگه دقت کنید انجمن های زیادی توی برنامه نویس هست که اصلا کسی سمتشون نمیره
2. به جای ساخت بخش فرعی یه تایپیک جدید درست کنید و تایپیک های آموزنده رو توش لیست کنید بعد کاربرا تایپیکشون رو برای نویسینده ی تایپیک برای بررسی بفرستند
1 - نظر بنده هم همین هست ولی خب بعضی کاربران این درخواست رو داشتند که یه نظر سنجی ایجاد کردم تا معلوم شه ایجاد کنیم یا خیر
2 - این تاپیک در اعلان ها هست که ! :متفکر:

دانیال دزفولی
شنبه 01 شهریور 1393, 00:07 صبح
1 - نظر بنده هم همین هست ولی خب بعضی کاربران این درخواست رو داشتند که یه نظر سنجی ایجاد کردم تا معلوم شه ایجاد کنیم یا خیر
2 - این تاپیک در اعلان ها هست که ! :متفکر:
ماله 5 ساله پیشه

mohamad_torabi
شنبه 01 شهریور 1393, 00:11 صبح
ماله 5 ساله پیشه
دو نفر از دوستان که میتونند تاپیک ها مفید رو جمع اوری کنند پیام بدند تا این کار صورت بگیره و تاپیک بروز بشه

vimax23
شنبه 01 شهریور 1393, 10:17 صبح
اقا یه قسمت بسازین برای طراحی صفحه های واکنش گرا و استانداردسازی صفحه ها ، هر چی تاپیک اون مدلیه بره توش قرار نیست دویست تا تالار بسازین که اینا بره اون قسمت سئوالای معمولی همین روال خودشو داشته باشه کافیه
در ضمن اکثر سئوالهای جاوا اسکریپتی یا سی اس اس که میشه تکراری هستن یه بنده خدایی پیدا میشد :لبخند: تو یه تاپیک سئوالات رایج رو لیست میکرد خوب بود

sepehrazimi
شنبه 01 شهریور 1393, 13:43 عصر
با توجه به این که مطالب پراکنده تر می شوند و دسترسی به آنها دشوار تر می شود بنده مخالف آن هستم.
نه دوست عزیز پراکنده نمیشه چون قرار نیست که بره توی تالار دیگه ای، داخل همین تالار هست فقط دسته بندی میشه . چرا دسترسی دشوار تر میشه ؟؟؟یک مثال میزنم شما دنبال ساخت جدول در بوت استرپ هستید کل تالار نگاه کنی راحت تر هستی یا اینکه فقط بری بخش بوت استرپ موضوع رو پیدا کنی ؟

mohamad_torabi
شنبه 01 شهریور 1393, 13:50 عصر
با سلام
نظر افردای که در نظرسنجی شرکت کرده اند ولی دلیل خود را ذکر نکرده اند حساب نخواهد شد

ABZiko
شنبه 01 شهریور 1393, 14:12 عصر
حق با sepehrazimi (http://barnamenevis.org/member.php?235021-sepehrazimi) عزیز هست، ی کسوال در مورد وردپرس می خوای پیدا کنی باید 5 تا صفحه رو زیر رو رو کنی.

_mojitaba_
شنبه 01 شهریور 1393, 14:28 عصر
سوال وردپرس بنظرم مربوط به php بشه
منم مخالفم اگرم میخواید بخش بندی کنید یه بخش گالری بزارید کسایی که میخوان کارای دیگرانو ببینن برن اونجا یا کسایی که نظر میخوان درباره کارشون

دانیال دزفولی
شنبه 01 شهریور 1393, 14:39 عصر
یه بخش بزنید قالب های پولی و رایگان

Mori Bone
شنبه 01 شهریور 1393, 14:43 عصر
من واسه این با این موضوع موافقت کردم چون این تالار جزئی تر میشه و هر کی راخت تر می تونه جستجو کنه. و اگه جستجو راحت تر بشه تاپیک اضافه ای جاد نمیشه
اول باید بخش های فرعی شناسایی بشن و بهترین و کاربردی ترین رو انتخاب کنید. اصلا میتویند یه تاپیک ایجاد کنید و بخش هارو کاربرا نام ببرند.

mohamad_torabi
شنبه 01 شهریور 1393, 21:28 عصر
دوستان تا 2 ساعت دیگه معلوم میشه بخش های فرعی راه اندازی خواهد شد یا خیر پس اگر با انجام این کار موافقید رای دهید و از رای خود دفاع کنید فقط تا 2 ساعت دیگر . . .

Mori Bone
شنبه 01 شهریور 1393, 22:02 عصر
این تالار اینقدر خلوته که فقط 10نفر شرکت کردند. واقعا که:اشتباه:

mohamad_torabi
یک شنبه 02 شهریور 1393, 00:43 صبح
دوستان با توجه به نتایج نظرسنجی که 6 نفر مخالف و 4 نفر موافق بودند بخش های فرعی ایجاد نخواهد شد