PDA

View Full Version : سوال: مشکل در استفاده از stiwebviewer

f_g1348
شنبه 01 شهریور 1393, 10:44 صبح
سلام
دوستان من Stimulsoft Reports Ultimate 2012.1 را روی سیستمم نصب کرده و کرک نمودم.
حالا که vs2010 رو باز می کنم تمام و کمال نصب شده ولی یه مشکل دارم :
وقتی می خوام از بخش stimulesoft:asp.net ، کامپوننت stiwebviewer را روی صفحه بندازم ، هر کاری می کنم چیزی روی صفحم نمیاد .
لازم به ذکره که ویندوزم هم 8.1 می باشد
لطفا یکی راهنمایی کند

salmah
شنبه 01 شهریور 1393, 22:53 عصر
سلام برای من هم همین مشکل پیش اومد
دوتا راه داره یکی یه tab توی toolbox مربوط به ویژوال اضافه کن و بعد Rk کن روی tab , و choose item را انتخاب کن و بعد هم sti web viewer را add کن
اگر نشد(که صدرصد باید بشه) این دوتا خط را به پروژه ات اضافه کن
این خط بالای صفحه

<%@ Register assembly="Stimulsoft.Report.Web, Version=2011.3.1200.0, Culture=neutral, PublicKeyToken=ebe6666cba19647a" namespace="Stimulsoft.Report.Web" tagprefix="cc1" %>

این هم کد مربوط به stiweb viewer هست

<cc1:StiWebViewer ID="StiWebViewer1" runat="server" Width="75%" RenderMode="AjaxWithCache"
PrintMode="WholeReport" ContentAlignment="Center" ViewMode="WholeReport"
BackColor="#E1E8FE" ToolBarBackColor="Silver"/>

f_g1348
یک شنبه 02 شهریور 1393, 13:59 عصر
با تشکر از شما دوست عزیز
اما وقتی یه تب جدید اضافه می کتن و choose item رو میزنم sti web viewer بصورت پیش فرض تیک خورده و راهی نیست که من اونو به تب جدید اضافه کنم
ولی روش دوم کار کرد.
بازم ممنون ولی اگه برای روش اول بیشتر راهنماییم کنی خیلی حال دادی

ramin9072
سه شنبه 11 خرداد 1395, 21:36 عصر
سلام من یک گزارش با StimulSoft ساختم و حالا که میخوام از Report استفاده کنم روی صفحه به این صورت دکمه سیو و پرینت نمایش داده میشه
140647

میدونید مشکل از کجاست ؟

<div class="col-md-12 " >
<asp:Button ID="btnShow" Text="نمایش" runat="server" OnClick="btnShow_Click" CssClass="btn btn-primary" />
<%--<cc2:StiWebReport ID="StiWebReport1" runat="server" />--%>
<cc2:stiwebviewer ID="StiWebViewer1" runat="server" ViewMode="OnePage" Visible="false" CssClass="center-block" />
</div>

parsaei
چهارشنبه 12 خرداد 1395, 12:11 عصر
مطمئنا یه استایل به صفحه دادید که این مشکل به وجود آمده! لطفا تمام استایلهای موجود در صفحه را حذف نمایید.

در ضمن پیشنهاد می کنم برای پرینت های تحت وب و Asp از استیمال استفاده نکنید به دو دلیل: 1- تحت وب خیلی کند لود می شود 2- بعضی وقتها پرینتهای خروجیش به هم ریخته است.
من خودم تا یکماه پیش استفاده می کردم که عاجزم کرد. الان از fast report استفاده می کنم که عالی و سریع هست. گرچه یکسری مشکلات جزیی باهاش دارم که کم کم با یادگیری بیشتر دارند رفع می شوند.