PDA

View Full Version : اتصال چندین دامنه به سایت

hassan68
شنبه 01 شهریور 1393, 12:19 عصر
با سلام
دوستان یک سوال داشتم
میخوام ببینم چجوری سایت بلاگفا دومین های دیگه رو میگیره وقتی دومین www.sitename1.com میزنیم مثلا میریم www.blogfa.com/hassan
اینکه وقتی دومین www.sitename1.com میاد به سمت سرور چجوری میفهمه بره به کدوم لینک؟؟؟
اگر میشه توضیح بدید میخوام توی پروژم به کار ببرم
اگر آموزش خاصی از سایت های خارجی هم بزارید ممنون

prans.info
شنبه 01 شهریور 1393, 12:50 عصر
ابتدا باید ساب دامین مجازی بسازید
بعد با اچ تی اکسس و دستورا مشابه دستور زیر میتونید تمام درخواست ها رو به یک فایل ارجاع بدید و اونجا چک کنید که این درخواست از چه دامینی یا ساب دامینی ارسال شده ...

<IfModule mod_rewrite.c>

RewriteEngine On

RewriteBase /

RewriteRule ^index\.php$ - [L]

RewriteRule . /index.php [L]

</IfModule>

hassan68
شنبه 01 شهریور 1393, 14:00 عصر
اگر میشه بشتر توضیح بدید
خیلی کلی گفتید سایتی سراغ ندارید با جزئیات گفته باشه من اطلاعات چندانی ندارم و میخواد کد بنویسم، اینجوری نمیتونم
ساب دامین رو من باید بسازم ؟! چون میخوام کاربر وقتی داره اطلاعات دومنیش رو ثبت میکنه تمام کارها خودکار انجام بشه

prans.info
شنبه 01 شهریور 1393, 15:34 عصر
اگر میشه بشتر توضیح بدید
خیلی کلی گفتید سایتی سراغ ندارید با جزئیات گفته باشه من اطلاعات چندانی ندارم و میخواد کد بنویسم، اینجوری نمیتونم
ساب دامین رو من باید بسازم ؟! چون میخوام کاربر وقتی داره اطلاعات دومنیش رو ثبت میکنه تمام کارها خودکار انجام بشه
شما یه ساب دامین ستاره "*" میسازی و به اصطلاح ویلد کارت رو فعال می کنی
بعد از اون تمام ساب دامین ها در حالت فعال قرار میگرند و هر چی بزنید به صفحه اصلی سایت وصل میشه
با کد htaccess که قرار دادم میتونید کل درخواست ها رو به index.php منتقل کنید و از فیلتر بگذرویند ....