PDA

View Full Version : تحلیل عواطف - متن کاوی

maryam za
شنبه 01 شهریور 1393, 16:36 عصر
با سلام خدمت دوستان
من می خوام یه برنامه ای رو در سی شارپ بنویسم که در آن بتوان مجموعه ی داده را دریافت کرده و آن را از نظر عاطفی رتبه بندی کرد. اما تا قسمت بدست آوردن TF IDF پیش رفتم و از اینجا به بعد رو نمیدونم که چطور باید بنویسم. الگوریتمی پیدا نکردم.
اگر کسی بتونه کمکم کنه واقعا ممنون می شم.

esafb52
شنبه 01 شهریور 1393, 17:47 عصر
با سلام خدمت دوستان
من می خوام یه برنامه ای رو در سی شارپ بنویسم که در آن بتوان مجموعه ی داده را دریافت کرده و آن را از نظر عاطفی رتبه بندی کرد. اما تا قسمت بدست آوردن TF IDF پیش رفتم و از اینجا به بعد رو نمیدونم که چطور باید بنویسم. الگوریتمی پیدا نکردم.
اگر کسی بتونه کمکم کنه واقعا ممنون می شم.
با سلام چون خودم رشته ام مشاوره هست و یه جورایی در گرایش های روان شناس کارمیکنم اینا رو مینویسم
ببینین اگر میخوای یه نرم افزاری مثل فال قهوه و امثالهم بسازی که بیشتر برای سر گرمی هست که هیچ اما اگر میخوای کار علمی بکنی باید اون رو بر اساس یک آزمون هنجار استاندارد شده انجام بدی مثل اگر این آزمون اگر قرار بود افسردگی رو بسنجه باید از آزمون افسردگی بک استفاده میکردی یا اگر برای هوش بود از mmpi و ... تازه اینا کار یک فرد روان سنج هست که بتونه اجراش کنه و نتایج اش رو تفسیر کنه و نه هرکس دیگری
موفق باشی

maryam za
شنبه 01 شهریور 1393, 19:11 عصر
مرسی از راهنماییتون. اما این پایان نامه ی ارشدمه و مجبورم که اون را یا با سی شارپ و یا با جاوا پیاده سازی کنم.